Are You There God Its Me Margaret
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
282 Görüntülenme

Are You There God Its Me Margaret

Are You There God Its Me Margaret izle Türkçe dublaj ve altyazılı 4k izle Real Film izle olarak Sinema filmini full hd kalitede 1080p izle tek parça 720p seyret imdb yüksek seyret

Are You There God It's Me Margaret, 2023 yılında çekilecek olan bir film. Film, Margaret adlı 11 yaşındaki küçük bir kızın yaşadığı yaşam değişikliğini ve çocukluk ile ergenlik arasındaki geçişi anlatıyor. Film, Margaret'in zorluklarını ve zorlu yolculuğunu gösterirken, küçük kızın kendi kimliğiyle başa çıkmaya çalışmasını izliyor.

Margaret, okul arkadaşlarıyla arasında köprü kurmaya çalışırken, arkadaşlarının kendisini anlamasını ister. Aynı zamanda, cinsel kimliğiyle başa çıkmak için çevresindeki insanların yüzüne bakamayacağını keşfeder. Margaret, kim olduğunu arama yolculuğunun içindedir ve hayatının her alanında kendini ifade etmeye çalışıyor.

Margaret'in arayışının merkezinde, kendisini tanımlamasına yardımcı olacak kendisine özgü bir cevap aramak vardır. O, köklerinin nerede olduğunu, kim olduğunu ve cinsel kimliğiyle ne yapacağını anlayamamaktadır. Sürekli kendisini sorgulayan Margaret, küçük kız olarak hayatına devam etmek için kendisine özgü soruların cevaplarını arar.

Are You There God It's Me Margaret, Margaret'in arayışının ve yaşam değişimindeki zorluklarının anlatıldığı bir film olacak. Film, küçük kızın kendini ifade etme yolculuğu ve cinsel kimliğiyle başa çıkma arayışının dramatik öyküsünü izleyiciye aktaracak.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Are You There God? It's Me, Margaret.

  Yayın Tarihi:

  28 Nisan 2023

  Senaryo:

  Judy Blume, Kelly Fremon Craig

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?