Donnie Darko Karanlik yolculuk 1080p HD FULL İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı 2,888 Görüntülenme

Donnie Darko Karanlik yolculuk 1080p HD FULL İzle

(2001)

Yönetmen:

{"richard-kelly2":{"tur":"2","isim":"Richard Kelly","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/richard-kelly.jpg"}}

Oyuncular:

{"jake-gyllenhaal1":{"tur":"1","isim":"Jake Gyllenhaal","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/jake-gyllenhaal.jpg"},"jena-malone1":{"tur":"1","isim":"Jena Malone","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/jena-malone.jpg"},"mary-mcdonnell1":{"tur":"1","isim":"Mary McDonnell","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/mary-mcdonnell.jpg"}}

Donnie Darko - Karanlik yolculuk Film Konusu


Donnie Darko – Karanlık Yolculuk izle; 1988 senesinde Donnie Darko isimli bir gencin bir gece insan – tavşan karışımı bir yaratık tarafından odasından çıkartılarak bir sırra doğru sürüklenişine tanıklık ettirmektedir. Bu gizemli yaratık, genç çocuğa 28 gün, 6 saat ve 12 saniye sonra dünyanın sonunun geleceğini söylemiştir. Olayın şokunu tam olarak atlatamayan Donnie ise, tüm sosyal yaşantısını sonlandırarak bu gizemli tavşanın peşinden gitme kararı almıştır. Birçok kaliteli filmde yönetmenlik yapmış Richard Kelly’nin ilk uzun metraj yapımı olma özelliğine de sahip olan Donnie Darko, özgün anlatımı ve gergin ilerleyişiyle de takdir edilen bir yapım. Üstelik usta aktör Jake Gyllenhal’ın kariyeri de bu filme birlikte yükselişe geçmiştir.

Detaylı Bilgi


Donnie Darko – Karanlık Yolculuk Türkçe dublaj izle, Darko isimli bir gencin bir gece insan tavşan karışımı bir yaratık tarafından kaçırılır.

Birçok kaliteli filmde yönetmenlik yapmış Richard Kelly’nin ilk uzun metraj yapımı olma özelliğine de sahip olan Donnie Darko, özgün anlatımı ve gergin ilerleyişiyle de takdir edilen bir yapım. Üstelik usta aktör Jake Gyllenhal’ın kariyeri de bu filme birlikte yükselişe geçmiştir.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?