Dora ve Kayıp Altın Şehri 2019 1080p HD FULL İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1 Yorum 9,151 Görüntülenme

Dora ve Kayıp Altın Şehri 2019 1080p HD FULL İzle

(2019)

Yönetmen:

{"james-bobin2":{"tur":"2","isim":"James Bobin","resim":""}}

Oyuncular:

{"isabela-moner1":{"tur":"1","isim":"Isabela Moner","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/isabela-moner.jpg"},"benicio-del-toro1":{"tur":"1","isim":"Benicio Del Toro","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/benicio-del-toro.jpg"},"qorianka-kilcher1":{"tur":"1","isim":"Q\\'orianka Kilcher","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/qorianka-kilcher.jpg"}}

Dora ve Kayıp Altın Şehri Film Konusu


Dora ve Kayıp Altın Şehri, Doğal yaşamda hayatını sürdüren genç kız Dora tüm yaşamını ailesi ile birlikte orman keşifleri ile geçirmektedir. Doğa ile iç içe olmanın mutluluk verdiğinin farkında olması da ona güzellikleri sunmaktadır. Dora ve Kayıp Altın Şehri filmi maceranın harika esintileri ile sunulduğu yapıda sizlere eğlenceli anları sunuyor. Liseye gitmek zorunda olan Dora burada yeni arkadaşlar edinir. Fakat en yakın arkadaşı her zaman olduğu gibi maymun olan Bootsdur. Ailesini kurtarmak zorunda olan Dora yeni arkadaşları ile bir anda kendini ormanın derinliklerinde bulur. Gizemin ve maceranın heyecan verici yönleri şimdi başlar. Gizem dolu olayları çözmesi gereken ekibin peşinde ise kötülüklerle dolu bir grup bulunmaktadır. Bir an önce ailesini bulması ve onlara yardım etmesi gereken Dora doğada harika olaylara tanıklık eder. Kayıp olan altın şehri bulma gayretleri de oldukça heyecan vericidir.

Detaylı Bilgi


Dora ve Kayıp Altın Şehri Türkçe dublaj izle, Doğal yaşamda hayatını sürdüren genç kız Dora yaşamını ailesi ile birlikte orman keşifleri ile geçirmektedir. Dora macera ruhu olan genç bir kaşiftir, ailesini kurtarıp kayıp altın kentin arkasındaki gizemi çözmek için maceraya atılır.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)