Hızlı ve Öfkeli 1 Türkçe Dublaj 1080p Full İzle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
6.8 IMDB Puanı 1 Yorum 2,331 Görüntülenme

Hızlı ve Öfkeli 1 Türkçe Dublaj 1080p Full İzle

(2001)

Yönetmen:

{"rob-cohen2":{"tur":"2","isim":"Rob Cohen","resim":""}}

Oyuncular:

{"vin-diesel1":{"tur":"1","isim":"Vin Diesel","resim":"https://www.realfilmizle5.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/vin-diesel.jpg"},"paul-walker1":{"tur":"1","isim":"Paul Walker","resim":"https://www.realfilmizle5.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/paul-walker.jpg"},"michelle-rodriguez1":{"tur":"1","isim":"Michelle Rodriguez","resim":"https://www.realfilmizle5.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/michelle-rodriguez.jpg"}}

Hızlı ve Öfkeli 1 Film Konusu


Hızlı ve Öfkeli 1, 2001 yılında vizyona giren bu filmin yönetmenliği Rob Cohen'a aittir. ABD yapımı filmin IMDB puanı ise 6.5'dir. Aksiyon ve Polisiye kategorilerinde karşımıza çıkan film oldukça adrenalin içerikli ve heyecan verici sahnelere sahip. Filmde bir çete lideri ve bu liderin peşine düşen sivil polisin başına gelen olaylar konu alınmaktadır. Domenic Toretto adındaki bu çete lideri araba aksesuarları çalan bir ekibin başındadır. Bu hırsızın peşinde olan sivil polis ise çete ile iç içe hale gelirken bir de Toretto'nun kız kardeşine karşı aşka dair hislere kapılır. Çözmesi gereken bir çete sorunu varken böyle bir karmaşık durum oluşması işleri iyice içinden çıkılamaz bir hale sokar. Vizyona girdiğinden bu yana hala izlenen ve heyecanı doruklara çıkaran film, oldukça ilgi görmüş ve kendine ait kitlesini tatmin etmiştir.

Detaylı Bilgi


Hızlı ve Öfkeli, 2001 yılında vizyona giren bu filmin yönetmenliği Rob Cohen'a aittir. ABD yapımı filmin IMDB puanı ise 6.5'dir.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)