Karanlıklar Ülkesi 1 HD 1080P Türkçe dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 3,695 Görüntülenme

Karanlıklar Ülkesi 1 HD 1080P Türkçe dublaj izle

(2003)

Yönetmen:

{"len-wiseman2":{"tur":"2","isim":"Len Wiseman","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/len-wiseman.jpg"}}

Oyuncular:

{"kate-beckinsale1":{"tur":"1","isim":"Kate Beckinsale","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/kate-beckinsale.jpg"},"scott-speedman1":{"tur":"1","isim":"Scott Speedman","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/scott-speedman.jpg"},"shane-brolly1":{"tur":"1","isim":"Shane Brolly","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/shane-brolly.jpg"},"michael-sheen1":{"tur":"1","isim":"Michael Sheen","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/michael-sheen.jpg"},"bill-nighy1":{"tur":"1","isim":"Bill Nighy","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/bill-nighy.jpg"},"erwin-leder1":{"tur":"1","isim":"Erwin Leder","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/erwin-leder.jpg"},"wentworth-miller1":{"tur":"1","isim":"Wentworth Miller","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/wentworth-miller.jpg"},"sophia-myles1":{"tur":"1","isim":"Sophia Myles","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/sophia-myles.jpg"},"kevin-grevioux1":{"tur":"1","isim":"Kevin Grevioux","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/kevin-grevioux.jpg"},"robbie-gee1":{"tur":"1","isim":"Robbie Gee","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/robbie-gee.jpg"},"zita-gorog1":{"tur":"1","isim":"Zita G\u00f6r\u00f6g","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/zita-gorog.jpg"},"richard-cetrone1":{"tur":"1","isim":"Richard Cetrone","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/richard-cetrone.jpg"}}

Karanlıklar Ülkesi Film Konusu


Karanlıklar Ülkesi, 2003 yılında vizyona giren bu filmin yönetmenliği Len Wiseman'a aittir. ABD yapımı filmin IMDB puanı ise 7.0 olup oldukça başarılı çalışmalardan biridir. Fantastik, Romantik ve Aksiyon türlerinde karşımıza çıkan filmde vampir savaşcısı bir vampir kadının hikayesi anlatılmaktadır. Vampirler ve kurt adamlar arasındaki yüzyıllardır süren savaşın içindedir ve bunlarla savaşır. Ama her ne kadar vampir olsa da bir kurt adam olan Micheal'a aşık olmuştur. Micheal savaşın sona ermesinden yana olsa da bu kolay olmayacaktır. Selene onu korumak zorunda hisseder ve bu süreçte ürkütücü bir şey farkeder. Kurt adam ve vampirin bir araya gelmesiyle oluşan ırk yenilmesi zor tehlikeli bir varlık olmaktadır. Bu varlık ise kurt adamların tarafında yer alır ve dengeler değişir.

Detaylı Bilgi


Karanlıklar Ülkesi, 2003 yılında vizyona giren bu filmin yönetmenliği Len Wiseman'a aittir. ABD yapımı filmin IMDB puanı ise 7.0 dir.

Vampir tarfındaki Selene kurt adamlar ve vampirler arasındaki savaşa giderken kurt adamlar tarafından aranan Michael'a aşık olur.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?