Karayip Korsanları 4 Gizemli Denizlerde 1080P HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.6 IMDB Puanı 1 Yorum 6,442 Görüntülenme

Karayip Korsanları 4 Gizemli Denizlerde 1080P HD İzle

(2011)

Yönetmen:

{"rob-marshall2":{"tur":"2","isim":"Rob Marshall","resim":"https://www.realfilmizle5.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/rob-marshall.jpg"}}

Oyuncular:

{"johnny-depp1":{"tur":"1","isim":"Johnny Depp","resim":"https://www.realfilmizle5.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/johnny-depp.jpg"},"penelope-cruz1":{"tur":"1","isim":"Penu00e9lope Cruz","resim":"https://www.realfilmizle5.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/penelope-cruz.jpg"},"ian-mcshane1":{"tur":"1","isim":"Ian McShane","resim":"https://www.realfilmizle5.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/ian-mcshane.jpg"},"geoffrey-rush1":{"tur":"1","isim":"Geoffrey Rush","resim":"https://www.realfilmizle5.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/geoffrey-rush.jpg"},"kevin-mcnally1":{"tur":"1","isim":"Kevin McNally","resim":"https://www.realfilmizle5.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/kevin-mcnally.jpg"},"sam-claflin1":{"tur":"1","isim":"Sam Claflin","resim":"https://www.realfilmizle5.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/sam-claflin.jpg"},"astrid-berges-frisbey1":{"tur":"1","isim":"Astrid Berges-Frisbey","resim":"https://www.realfilmizle5.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/astrid-berges-frisbey.jpg"},"stephen-graham1":{"tur":"1","isim":"Stephen Graham","resim":"https://www.realfilmizle5.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/stephen-graham.jpg"},"roger-allam1":{"tur":"1","isim":"Roger Allam","resim":"https://www.realfilmizle5.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/roger-allam.jpg"},"keith-richards1":{"tur":"1","isim":"Keith Richards","resim":"https://www.realfilmizle5.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/keith-richards.jpg"},"richard-griffiths1":{"tur":"1","isim":"Richard Griffiths","resim":"https://www.realfilmizle5.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/richard-griffiths.jpg"},"greg-ellis1":{"tur":"1","isim":"Greg Ellis","resim":"https://www.realfilmizle5.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/greg-ellis.jpg"}}

Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde Film Konusu


Karayip Korsanları 4 Gizemli Denizlerde, 2011 yılında vizyona giren filmin yönetmenliğini bu kez Rob Marshall üstlenmiştir. IMDB puanı 6.6 olan film ABD yapımı olup, Fantastik, Macera ve Komedi kategorilerinde karşımıza çıkmaktadır. Serinin 4. filminin kadrosunda Penelope Cruz da yer almaktadır. Filmde Jack Sparrow İngiltere Kralı adına hizmet etmeyi reddeder. Kralın ondan isteği Gençlik Çeşmesi'nin bulunmasıdır. Bu sırada sahte isim kullanıp Sparrow adına mürettabat kurmaya çalışan birinin peşine düşen Jack bu kişinin yıllar öncesinde kalan sevdiği kadın olduğunu görür. Angelica'nın da niyeti bu çeşmeyi bulmaktır. Ancak bir takım olayların ardından Jack Kraliçe tarafında esir düşerken, Barbossa da çeşmeyi bulmak ve ayin için gerekli malzemeleri bulabilmek için yola çıkmışlardır. Jack ve Barbossa etkisinde kalanı öldüren deniz kızlarını avlamak isterken yeniden karşılaşacaklardır.

Detaylı Bilgi


Karayip Korsanları 4 Gizemli Denizlerde izle, 2011 yılında vizyona giren filmin yönetmenliğini bu kez Rob Marshall üstlenmiştir.

Jack Sparrow ve Barbossa bilinmeyen gençlik çeşmesini aramaya koyulurlar, yine her zamankinden farklı ve macera dolu sahneler.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)