Marslı 2015 HD FULL 1080p Türkçe Dublaj Film İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.2 IMDB Puanı 5,015 Görüntülenme

Marslı 2015 HD FULL 1080p Türkçe Dublaj Film İzle

(2015)

Yönetmen:

{"ridley-scott2":{"tur":"2","isim":"Ridley Scott","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/ridley-scott.jpg"}}

Oyuncular:

{"jessica-chastain1":{"tur":"1","isim":"Jessica Chastain","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/jessica-chastain.jpg"},"kate-mara1":{"tur":"1","isim":"Kate Mara","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/kate-mara.jpg"},"matt-damon1":{"tur":"1","isim":"Matt Damon","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/matt-damon.jpg"},"kristen-wiig1":{"tur":"1","isim":"Kristen Wiig","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/kristen-wiig.jpg"},"jeff-daniels1":{"tur":"1","isim":"Jeff Daniels","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/jeff-daniels.jpg"},"sean-bean1":{"tur":"1","isim":"Sean Bean","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/sean-bean.jpg"},"donald-glover1":{"tur":"1","isim":"Donald Glover","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/donald-glover.jpg"},"chiwetel-ejiofor1":{"tur":"1","isim":"Chiwetel Ejiofor","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/chiwetel-ejiofor.jpg"},"aksel-hennie1":{"tur":"1","isim":"Aksel Hennie","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/aksel-hennie.jpg"},"naomi-scott1":{"tur":"1","isim":"Naomi Scott","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/naomi-scott.jpg"},"gruffudd-glyn1":{"tur":"1","isim":"Gruffudd Glyn","resim":""},"mark-oneal1":{"tur":"1","isim":"Mark O\\'Neal","resim":""}}

Marslı Film Konusu


Görev icabıyla bir grup astronot Mars gezegenine gönderilir. Başlarına neler geleceğini bilmeyen astronotlar merakla keşfe çıkarlar. Ancak şiddetli bir fırtına sonrası astronot arkadaşları tarafından Mark Watney öldü sanılarak Mars gezegeninde bırakılır. Talihsiz astronot uyandığında olanlardan habersiz ve Mars gezegeninde yapayalnızdır. Ancak başarılı ve zeki astronot tüm zekasını kullanarak dünyaya yaşadığına dair bir sinyal gönderir. NASA ve uluslararası bilim insanları şaşkınlık yaşarken genç astronotu dünyayı geri getirmenin yollarını ararlar ve bu esnada ekip arkadaşları da riskli bir kararla karşı karşıya gelirler.

Tüm dünyada büyük yankı uyandıran ve adından sıkça söz ettiren sinema filmi 2015 yılı Amerikan yapımıdır. Bilimkurgu türünde olan filmin yönetmenliğini Ridley Scott yapmaktadır. Filmin başrolünde Matt Damon yer alırken kendisine Jessica Chastain ve Kristen Wiig eşlik etmektedir.

Detaylı Bilgi


Aksiyon dolu sahneleri ile en iyi 2016 aksiyon filmleri arasında yer alan Marslı izle filmi diğer adı En iyi imdb puanına sahip olan ve akıllarda yer edinen Marslı izle filmi en iyi bilim kurgu filmlerinden biri olarak geliyor.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?