Maske 1 Filmi HD FULL 1080P izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.9 IMDB Puanı 2 Yorum 8,389 Görüntülenme

Maske 1 Filmi HD FULL 1080P izle

(1994)

Yönetmen:

{"chuck-russell2":{"tur":"2","isim":"Chuck Russell","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/chuck-russell.jpg"}}

Oyuncular:

{"jim-carrey1":{"tur":"1","isim":"Jim Carrey","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/jim-carrey.jpg"},"cameron-diaz1":{"tur":"1","isim":"Cameron Diaz","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/cameron-diaz.jpg"},"joely-fisher1":{"tur":"1","isim":"Joely Fisher","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/joely-fisher.jpg"},"johnny-williams1":{"tur":"1","isim":"Johnny Williams","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/johnny-williams.jpg"},"kevin-grevioux1":{"tur":"1","isim":"Kevin Grevioux","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/kevin-grevioux.jpg"},"orestes-matacena1":{"tur":"1","isim":"Orestes Matacena","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/orestes-matacena.jpg"},"b-j-barie1":{"tur":"1","isim":"B.j. Barie","resim":""},"denis-forest1":{"tur":"1","isim":"Denis Forest","resim":""},"jim-doughan1":{"tur":"1","isim":"Jim Doughan","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/jim-doughan.jpg"},"nancy-fish1":{"tur":"1","isim":"Nancy Fish","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/nancy-fish.jpg"},"joseph-alfieri1":{"tur":"1","isim":"Joseph Alfieri","resim":""},"beau-lotterman1":{"tur":"1","isim":"Beau Lotterman","resim":""}}

Maske 1 Film Konusu


Maske, orjinal adı ile The Mask. 1994- 1997 arasında çizgi yayınlanan çizgi film serisinden esinlenilmiştir. Filmin yönetmenliği Chuck Russell üstlenmiştir.Bilim kurgu macera ve komedi türünde bir Amerikan yapımı olan bu film 23 milyon dolar bütçe ile çekilmiştir. Eleştirmenlerden olumlu tepkiler alan filmde, Cameron Diaz ve Peter Riegert gibi oyuncular dikkat çekerken filmin baş rolünü ünlü aktör Jim Carrey üstlenmiştir. Filmin konusu, Maskeyi İskandinav mitlerindeki muziplik tanrısı Loki yapmış ve dünyaya atmıştır. Maskeyi takan kişi Loki'nin güçlerine kavuşur. Maskeyi, bankacı Stanley Ipkiss adında herkesin itip kaktığı aşağıladığı bir karakter bulur. Ve maskeyi bulduktan sonra tamamen hayatı değişir. Bu filmin IMBD puanı 6,9' dur.

Detaylı Bilgi


Maske 1 Türkçe Dublaj izle, orjinal adı ile The Mask. 1994- 1997 arasında çizgi yayınlanan çizgi film serisinden esinlenilmiştir.

Bulduğu antika maskeyle inanılmaz güçlere sahip olan bir adamın maceralarının anlatıldığı fantastik komedi tarzında eğlenceli bir filmdir.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (2)