Maymunlar Cehenneminde Savaş 1973 HD FULL izle
6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0 /10 (1)
5.5 IMDB Puanı 3,307 Görüntülenme

Maymunlar Cehenneminde Savaş 1973 HD FULL izle

(1973)

Yönetmen:

{"j-lee-thompson2":{"tur":"2","isim":"J. Lee Thompson","resim":""}}

Oyuncular:

{"roddy-mcdowall1":{"tur":"1","isim":"Roddy McDowall","resim":""},"claude-akins1":{"tur":"1","isim":"Claude Akins","resim":""},"natalie-trundy1":{"tur":"1","isim":"Natalie Trundy","resim":""}}

Maymunlar Cehenneminde Savaş Film Konusu


Maymunlar Cehenneminde Savaş, 1973 yılında vizyona giren filmin yönetmenliğini yine J. Lee Thompson yapmıştır. ABD yapımı filmin IMDB puanı ise serinin diğer filmlerine göre oldukça düşük olup 5.5'tir. Aksiyon ve Bilim - Kurgu kategorilerinde karşımıza çıkan filmde insanlar ve maymunlar arasındaki savaş bitmemiştir. Bu iki ırkın savaşında nükleer silahlar kullanılmış ve Dünya enkaz altındaki bir ceset gibidir. Maymunlar ve insanlar kendi bölgelerini belirlerler ve buralarda yaşayıp kendi hakimiyetlerini kurarlar. Fakat hiç bir şey bitmiş değildir. İnsanlar ve maymunlar kendi sınırları dışına çıktıklarında birbirlerini farkederler. Bu da yeni bir savaşın ilk adımı olur. Taraflardan biri kesin galibiyet alana kadar bu savaş bitmeyecektir. Heyecanla ve ailece izleyebileceğiniz türden bir filmdir.

Detaylı Bilgi


Maymunlar Cehenneminde Savaş Türkçe dublaj full hd izle, 1973 yılında vizyona giren filmin yönetmenliğini yine J. Lee Thompson yapmıştır.

Maymunlar ve insanlar arasındaki savaştan 10 yıl sonra Sezar 2 ırkı tekrar birbirinden korumak için çaba göstermesi gerekecektir.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?