Maymunlar Cehennemine Dönüş 1970 HD 1080P izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 1 Yorum 4,901 Görüntülenme

Maymunlar Cehennemine Dönüş 1970 HD 1080P izle

(1970)

Yönetmen:

{"ted-post2":{"tur":"2","isim":"Ted Post","resim":""}}

Oyuncular:

{"james-franciscus1":{"tur":"1","isim":"James Franciscus","resim":""},"kim-hunter1":{"tur":"1","isim":"Kim Hunter","resim":""},"maurice-evans1":{"tur":"1","isim":"Maurice Evans","resim":""}}

Maymunlar Cehennemine Dönüş Film Konusu


Maymunlar Cehennemine Dönüş, 1970 yılında vizyona giren filmin yönetmenliğini Ted Post üstlenmiştir. ABD yapımı olan film Aksiyon, Macera ve Bilim - Kurgu kategorilerinde karşımıza çıkmakta olup IMDB puanı ise 6.1'dir. İlk filmin devamı niteliğini taşımaktadır. Bir önceki filmin sonunda başka gezegende olduğunu sanan Taylor, aslında Dünya'da olduğunu anlamıştı. Yaptıkları yolculuk onları zamanda ileriye götürmüş ve artık maymunların hükmettiği bir Dünya'nın olduğu zamana gitmişlerdi. Serinin 2. filminde ise Nova tek başınayken Taylor'ı aramaya gelen bir astronot tarafından farkedilir. Konuşma yetisini kaybetmiş olan bu kadından Taylor'un iyi olmadığını ve esir tutulduğunu öğrenir. Yer altında yaşayan ve telepatik iletişim sistemi kuran, ayrıca kendi dinlerini de oluşturan bu insanlar tarafından tutsak olan Taylor ise bu duruma son vermek ister. Maymun hükmünü yok edecek güce sahiptirler ancak bu durum Dünya'nın sonunu getirecektir.

Detaylı Bilgi


Maymunlar Cehennemine Dönüş Türkçe dublaj izle full hd, 1970 yılında vizyona giren filmin yönetmenliğini Ted Post üstlenmiştir.

Gezenler arası kurtarma görevinde hayatta kalan tek önceki seferde hayatta kalan kişiyi ararken maymunların yönettiği yeraltında ise telepatik insanların hayat sürdüğü bir gezegeni keşfeder.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)