Sicario 2 Filmi 2018 FULL HD 1080p İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.9 IMDB Puanı 1,560 Görüntülenme

Sicario 2 Filmi 2018 FULL HD 1080p İzle

(2018)

Yönetmen:

{"stefano-sollima2":{"tur":"2","isim":"Stefano Sollima","resim":""}}

Oyuncular:

{"benicio-del-toro1":{"tur":"1","isim":"Benicio Del Toro","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/benicio-del-toro.jpg"},"josh-brolin1":{"tur":"1","isim":"Josh Brolin","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/josh-brolin.jpg"},"catherine-keener1":{"tur":"1","isim":"Catherine Keener","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/catherine-keener.jpg"},"isabela-moner1":{"tur":"1","isim":"Isabela Moner","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/isabela-moner.jpg"},"matthew-modine1":{"tur":"1","isim":"Matthew Modine","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/matthew-modine.jpg"},"jeffrey-donovan1":{"tur":"1","isim":"Jeffrey Donovan","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/jeffrey-donovan.jpg"},"david-castaneda1":{"tur":"1","isim":"David Castaneda","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/david-castaneda.jpg"},"christopher-heyerdahl1":{"tur":"1","isim":"Christopher Heyerdahl","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/christopher-heyerdahl.jpg"},"manuel-garcia-rulfo1":{"tur":"1","isim":"Manuel Garcia-Rulfo","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/manuel-garcia-rulfo.jpg"},"ian-bohen1":{"tur":"1","isim":"Ian Bohen","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/ian-bohen.jpg"},"bruno-bichir1":{"tur":"1","isim":"Bruno Bichir","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/bruno-bichir.jpg"},"abigail-marlowe1":{"tur":"1","isim":"Abigail Marlowe","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/abigail-marlowe.jpg"}}

Sicario 2 Film Konusu


Maksika’da bulunan uyuşturucu kartelleri ABD sınırında teröristleri bir şekilde geçirmektedir. Bu durum karşısında ise elbette federal bir ajan olan Matt Grayer adındaki birisi, adı Alejandro olan birisi ile iletişime geçer. İletişime geçmiş olan bu kişi ise ailesini bu uyuşturucu kartelleri yüzünden öldürülmüştür. Matt, Alejandro’dan ortalığın daha sert bir hal almasını ister. Alejandro bunun üzerine uyuşturucu kartelinin patronunun kızını kaçırır. Her ne kadar olaylar bu şekilde olsa da bir şeklide bu yapılmış olan planlar bir şeklide gün yüzüne çıkar. Bu noktadan ise elbette Matt, bu kızın hayatına son verilmesini ister. Bu noktadan sonra ise bir nevi bu kızın hayatı Alejandro’nun elindedir. Bakalım Sicario 2 filminde olaylar ne şekilde gelişecek?

Sicario 2 izle adlı aksiyon, dram ve suç filmini sizlere Türkçe Dublaj, HD, 1080p ve Full izle seçenekleriyle sunuyoruz. Takılmadan izlemenin keyfine varın.

Detaylı Bilgi


2018 aksiyon filmleri arasında sizler için derlediğimiz bir film olan Sicario 2 izle filmi türkçe dublaj ve hd film izle seçeneği ile sitemizde sizleri beklemektedir.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?