Siccin 6 Filmi 1080p HD FULL izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3,636 Görüntülenme

Siccin 6 Filmi 1080p HD FULL izle

(2019)

Yönetmen:

{"alper-mestci2":{"tur":"2","isim":"Alper Mest\u00e7i","resim":""}}

Oyuncular:

{"merve-ates1":{"tur":"1","isim":"Merve Ates","resim":""},"adnan-koc1":{"tur":"1","isim":"Adnan Ko\u00e7","resim":""},"dilara-buyukbayraktar1":{"tur":"1","isim":"Dilara B\u00fcy\u00fckbayraktar","resim":""}}

Siccin 6 Film Konusu


Siccin 6, Muhteşem yapısı ve insanı derinden etkileyen filmleri korkuyla bir bütün haline getirmek oldukça gizem doludur. Korkunun her dakika arttığı film Siccin 6 bu kez farklı konu ve içeriklerle seyirci karşısına çıkıyor. Yaşar babasının ölümü üzerine büyük bir mirasa konur. Fakat üvey annesi ile sorunlar baş göstermeye başlar. Fakat baldızı Cananın da kendisine aşıkolduğunu öğrenmesi olayları daha farklı boyutlara götürmektedir. Miras ile uğraşan Yaşar baldızı ile de bu tür bir durum yaşaması olaylar zincirini artırmaktadır. Tuhaf olayların yaşandığı evde karmaşıklıklar birbirini kovalar. Bu esnada Yaşar’ın kızı Efsun’da akli dengesinde sorunları olan birisidir. Geçmişte ki karanlık olayların gün yüzüne çıkması korku ve dehşetin habercisidir. Bu durum olaylar zincirinin ilk halkası olup çok daha dehşet dolu anlar tüm aileyi beklemektedir.

Detaylı Bilgi


Siccin 6 izle 2019, Muhteşem yapısı ve insanı derinden etkileyen filmleri korkuyla bir bütün haline getirmek oldukça gizem doludur.

Yerli yapım korku filmlerinden olan siccin serisinin 6 cı filmi olan bu filmde köylülerin cinler tarafından kara büyü ile etkilendiği anlatılmaktadır.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?