Storm Boy 2019 HD FULL 1080P Türkçe Dublaj İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.9 IMDB Puanı 2 Yorum 6,661 Görüntülenme

Storm Boy 2019 HD FULL 1080P Türkçe Dublaj İzle

(2019)

Yönetmen:

{"shawn-seet2":{"tur":"2","isim":"Shawn Seet","resim":""}}

Oyuncular:

{"finn-little1":{"tur":"1","isim":"Finn Little","resim":""},"jai-courtney1":{"tur":"1","isim":"Jai Courtney","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/jai-courtney.jpg"},"geoffrey-rush1":{"tur":"1","isim":"Geoffrey Rush","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/geoffrey-rush.jpg"}}

Storm Boy Film Konusu


Storm Boy, Ailecek izlenebilecek filmler sıralasın da rahatlıkla yer edinebilecek türde olması her açıdan beğeni toplamayı bilmiştir. Avustralya masalları içerisinde yer edinen ve her yönü ile güzellikleri anlatan film keyifle izlenecek türden. Storm Boy filminde yetim olan bir pelikanın kurtuluşunu anlatan filmde hayvan sevgisi ile ilgili harika etkiler ortaya çıkıyor. Yaşanan olaylar sizi derinden etkileyecek düzeydedir. Dostluktan, insanlıktan ve yaşama dair birçok şeyi bulacağınız film keyifli dakikalar geçirmenizi sağlayacaktır. Görselliğin de üst düzey olduğu filmde başarılı senaryo ve harika oyunculuk efsaneleri ortaya çıkarmıştır. Dede ve torunun bir arada ki diyalogları ile paylaştıkları güzel zaman her yönü ile örnek oluşturacak niteliğe sahiptir. Her dakikasında farklı esintileri bulabilmenize de katkı sağlayan yönler yer edinmektedir.Ailecek izlenebilecek filmler sıralasın da rahatlıkla yer edinebilecek türde olması her açıdan beğeni toplamayı bilmiştir.

Michael Kingley başarılı bir iş adamıdır ama hayatını olumsuz yönde etkiyelen geçmişinden açıklayamayacağı görüntüler görmeye başlar.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (2)