Yüzleşme 2019 Filmi 1080p HD FULL İZle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
10.0 IMDB Puanı 3,016 Görüntülenme

Yüzleşme 2019 Filmi 1080p HD FULL İZle

(2019)

Yönetmen:

{"francois-ozon2":{"tur":"2","isim":"Fran\u00e7ois Ozon","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/francois-ozon.jpg"}}

Oyuncular:

{"melvil-poupaud1":{"tur":"1","isim":"Melvil Poupaud","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/melvil-poupaud.jpg"},"denis-menochet1":{"tur":"1","isim":"Denis M\u00e9nochet","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/denis-menochet.jpg"},"josiane-balasko1":{"tur":"1","isim":"Josiane Balasko","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/josiane-balasko.jpg"}}

Yüzleşme Film Konusu


Yüzleşme, Karakter özelliklerini çok iyi yansıtan gerçek hikayeden uyarlanan film izleyiciyi derinden etkiliyor. Genç bir adamın çocuk yaşta uğradığı cinsel saldırı genç adamın psikolojisini derinden etkilemiştir. Lyon kentinde yaşayan Alexandre çok sevdiği karısı ve çocuğu ile birlikte yaşamını sürdürmektedir. Bir papaz tarafından tacize uğraması onu çok kez etkilemektedir. Yaşamı devam ederken zor günleri de yaşasa da ailesi ile birlikte kiliseye gittiği bir gün o papaz karşısına çıkar. Papazın aynı şekilde işine devam ettiğini görmesi ve çocuklarla da ilgileniyor olması intikam almaya sevk etti. Çocukların zarar görmemesi için bu tür düşünceye sahip olması da birçok olayı beraberinde getirmektedir. Gerilim ve duygu yüklü film izleyicisine güzel anlar yaşatacaktır.

Detaylı Bilgi


Yüzleşme Türkçe dublaj izle 2019, Karakter özelliklerini çok iyi yansıtan gerçek hikayeden uyarlanan film izleyiciyi derinden etkiliyor.

Alexandre, karısı ve çocuklarıyla kiliseye gidince çocukken kendisini taciz eden papazı görür aynı olayın başlarının başına gelmemesi için aynı durumu yaşayanları bularak birlikte harekete geçerler.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Yüzleşme 2019 Filmi 1080p HD FULL İZle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?