Blue My Mind 2017 Filmi 1080p HD FULL İzle
7.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.5 /10 (2)
4.1 IMDB Puanı 1 Yorum 5,231 Görüntülenme

Blue My Mind 2017 Filmi 1080p HD FULL İzle

(2017)

Yönetmen:

{"lisa-bruhlmann2":{"tur":"2","isim":"Lisa Br\u00fchlmann","resim":""}}

Oyuncular:

{"luna-wedler1":{"tur":"1","isim":"Luna Wedler","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/luna-wedler.jpg"},"regula-grauwiller1":{"tur":"1","isim":"Regula Grauwiller","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/regula-grauwiller.jpg"},"martin-rapold1":{"tur":"1","isim":"Martin Rapold","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/martin-rapold.jpg"},"dominik-locher1":{"tur":"1","isim":"Dominik Locher","resim":""},"lou-haltinner1":{"tur":"1","isim":"Lou Haltinner","resim":""}}

Blue My Mind Film Konusu


Blue My Mind, Türkçe adıyla Maviliklere doğru, 2017 yılı İsviçre yapımı bir filmdir. Dram ve Fantastik türünde çok başarılı bir yapıt olan Blue My Mind yönetmenliğini Lisa Brühlmann yapmıştır. Oyuncuları arasında Luna Wedler, Regula Grauwiller, Martin Rapold, Dominik Locher, Lou Haltinner bulunur. Blue My Mind, Bahamalarda dalgıçlık ve hazine çıkartma işleriyle uğraşan bir çifti konu edinir. Sam ve Jared adındaki bu çiftlerin bir de arkadaşları vardır. Rivayete göre denizin dibinde çok değerli bir hazine bulunmaktadır. Bu altınları ele geçirme düşüncesi bile dört arkadaşı çok ciddi heyecanlandırır. Ancak bu macera beklediklerinden daha da zorlu olacaktır. Denizin dibinde onları bekleyen sürprizler çıkacaktır.

Detaylı Bilgi


2017 filmleri içinde sizlere en iyi izlenecek seçtiğimiz filmler arasında yer alan Blue My Mind izle filmi dram ve fantastik konuları ile ön plana çıkan filmin senaryosunu ve yönetmenliğini Lisa Brühlmann üstlenmiştir. Büyük bir başarıya imza atan Lisa Brühlmann harika bir sinema filmi ile sinema severlerden tam not almıştır.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)