Critters 5 Filmi Full HD 1080p İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.0 IMDB Puanı 2,809 Görüntülenme

Critters 5 Filmi Full HD 1080p İzle

(2019)

Yönetmen:

{"bobby-miller2":{"tur":"2","isim":"Bobby Miller","resim":""}}

Oyuncular:

{"dee-wallace1":{"tur":"1","isim":"Dee Wallace","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/dee-wallace.jpg"},"tashiana-washington1":{"tur":"1","isim":"Tashiana Washington","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/tashiana-washington.jpg"},"jaeden-noel1":{"tur":"1","isim":"Jaeden Noel","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/jaeden-noel.jpg"},"ava-preston1":{"tur":"1","isim":"Ava Preston","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/ava-preston.jpg"},"leon-clingman1":{"tur":"1","isim":"Leon Clingman","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/leon-clingman.jpg"}}

Critters 5 Film Konusu


Önemli bir üniversite de görev yapan profesör şehir dışına görevli olarak gider. Evde ki çocukları için 20 yaşlarında ki Drea’yı bakıcı olarak tutar. Çocuk bakma konusunda çokta istekli olmayan Drea sırf biraz para kazanmak için işi kabul eder. Beraberinde kardeşini de getirdiği evde zaman geçirerek bakıcılığa devam etmektedir. Critters 5 filminde bilinmez yaratıkların tehdidi ile karşı karşıya kalan gençleri anlatmaktadır. Evde kardeşi Philips ile birlikte profesörün çocukları Trissy ve Jake’yi eğlendirirken cama bir şey çarpar. Çarpan şeyin ne olduğunu anlamasalar da çok korkarlar. Tehdidin ne olduğunu anlamadıkları için de ne yapacaklarını bilemezler. Oysa ki cama çarpan şey önüne gelen her şeyi yiyen bir canavardır. Durumu anlamaları biraz uzun sürse de anladıktan sonra yaşananları film içinde bulabilirsiniz.

Detaylı Bilgi


Scott Lobdell senaristliğindeki 2019 korku komedi film türü olan Critters 5 filminin yönetmenliğini Bobby Miller üstlenmiştir. 2019 koeku komedi dalındaki bu filmi kesintisiz donmadan izleyebilirsiniz.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Critters 5 Filmi Full HD 1080p İzle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?