Deri Ceket 2019 1080p HD FULL izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.0 IMDB Puanı 2,478 Görüntülenme

Deri Ceket 2019 1080p HD FULL izle

(2019)

Yönetmen:

{"quentin-dupieux2":{"tur":"2","isim":"Quentin Dupieux","resim":""}}

Oyuncular:

{"jean-dujardin1":{"tur":"1","isim":"Jean Dujardin","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/jean-dujardin.jpg"},"adele-haenel1":{"tur":"1","isim":"Ad\u00e8le Haenel","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/adele-haenel.jpg"},"albert-delpy1":{"tur":"1","isim":"Albert Delpy","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/albert-delpy.jpg"},"marie-bunel1":{"tur":"1","isim":"Marie Bunel","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/marie-bunel.jpg"},"youssef-hajdi1":{"tur":"1","isim":"Youssef Hajdi","resim":""}}

Deri Ceket Film Konusu


40 yaşlarında ki bir adam şık görünüme sahip bir ceket sahibidir. Ceketin şık görünümü olmasının yanı sıra en önemli özelliği ise geyik derisinden yapılmış olmasıdır. Böylesine güzel bir ceketin olması onda takıntıya sebep olur. Le Daim filminde ceketin takıntısı ile yaşamını sürdürmeye çalışan bir adamı anlatmaktadır. Olayların farklı hallere bürünmesi ile birlikte ceket takıntısı olan adam büyük bir suça bulaşır. Nasıl bulaştığını ve neler yapması gerektiğini anlamakta zorluk çekse de bu işten zarar görmeden ayrılmanın peşindedir. Ceketin güzelliğinden etkilenen bir kadında onunla tanışır. Olaylar zincirinde esrarengiz durumlar yaşanması da tuhaflıkları bir arada tutacaktır. Farklı bir yapıya sahip olan filmin anlatım tarzı ve yönü sizi de filme çekecek türdedir.

Detaylı Bilgi


Uzun zamandır sinema severlerin beklediği yabancı komedi filmi Deri Ceket türkçe dublaj olarak seslendirilmesi yapılan film hd kalitesi ile yine en iyi filmlerin adresi olan www.realfilmizle5.com yer alıyor.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?