Dogman 2018 Filmi HD 1080p Full İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.3 IMDB Puanı 1 Yorum 2,549 Görüntülenme

Dogman 2018 Filmi HD 1080p Full İzle

(2018)

Yönetmen:

{"matteo-garrone2":{"tur":"2","isim":"Matteo Garrone","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/matteo-garrone.jpg"}}

Oyuncular:

{"marcello-fonte1":{"tur":"1","isim":"Marcello Fonte","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/marcello-fonte.jpg"},"edoardo-pesce1":{"tur":"1","isim":"Edoardo Pesce","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/edoardo-pesce.jpg"},"nunzia-schiano1":{"tur":"1","isim":"Nunzia Schiano","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/nunzia-schiano.jpg"},"adamo-dionisi1":{"tur":"1","isim":"Adamo Dionisi","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/adamo-dionisi.jpg"},"francesco-acquaroli1":{"tur":"1","isim":"Francesco Acquaroli","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/francesco-acquaroli.jpg"},"alida-baldari-calabria1":{"tur":"1","isim":"Alida Baldari Calabria","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/alida-baldari-calabria.jpg"},"gianluca-gobbi1":{"tur":"1","isim":"Gianluca Gobbi","resim":""},"laura-pizzirani1":{"tur":"1","isim":"Laura Pizzirani","resim":""},"aniello-arena1":{"tur":"1","isim":"Aniello Arena","resim":""},"giancarlo-porcacchia1":{"tur":"1","isim":"Giancarlo Porcacchia","resim":""},"mirko-frezza1":{"tur":"1","isim":"Mirko Frezza","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/mirko-frezza.jpg"}}

Dogman Film Konusu


Dogman, Köpek bakıcılığı yapan Marcello, son derece nazik ve sevgi dolu bir adamdır. İyi bir baba olmaktan başka bir gayesi olmayan bu adamın eşinden boşanmış olmasından dolayı da kızı ile görüşme konusunda sorunlar yaşamaktadır. Çok az görüşen baba kız bir araya geldiklerinde eğlenceli anıları biriktiriyorlar. Eğlenceli zaman geçirdikleri süre içerisinde de vaktin en iyi şekilde değerlendirmesini yapmaktadırlar. Dogman filminde başrol de yer alan Marcello en yakın arkadaşının hapisten çıkması ile birlikte olaylar bir anda farklı hallere bürünür. Mahallede huzurun kaçması ve ortalığın karışması durumları olmadık hallere sokmaktadır. Zorluklar yaşasa da huzurlu bir hayat yaşamasının düzeni bozulması da can sıkıcı yönleri ortaya çıkarmaktadır. Neler olacağına dair bilinmez ve karmaşa sizi filmin içine alıp götürecektir.

Detaylı Bilgi


Dogman izle Türkçe dublaj filmde başrol de yer alan Marcello en yakın arkadaşının hapisten çıkması ile birlikte olaylar bir anda farklı hallere bürünür.

Köpek bakıcılığı yaparak kokain satıcılarının olduğu yoksul mahallede korkarak kendi halinde beladan uzak durmaya çalışarak yaşamaktadır.

 

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)