Gran Torino 2008 Filmi HD FULL 1080p İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı 2,895 Görüntülenme

Gran Torino 2008 Filmi HD FULL 1080p İzle

(2008)

Yönetmen:

{"clint-eastwood2":{"tur":"2","isim":"Clint Eastwood","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/clint-eastwood.jpg"}}

Oyuncular:

{"clint-eastwood1":{"tur":"1","isim":"Clint Eastwood","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/clint-eastwood.jpg"},"bee-vang1":{"tur":"1","isim":"Bee Vang","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/bee-vang.jpg"},"christopher-carley1":{"tur":"1","isim":"Christopher Carley","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/christopher-carley.jpg"}}

Gran Torino Film Konusu


Gran Torino, Aktörlük ve yönetmenlik konusunda her daim çılgın atmayı başarabilen ender isimlerden birisi olmuştur Clint Eastwood. Özellikle de çekmiş olduğu filmler, pek çok açıdan Holywood sinema tarihinde önemli yerler edinmiştir. Ki Gran Torino da, Eastwood’un hem yönetmenlik koltuğuna oturduğu hem de başrole yerleştiği bir film. 78 yaşında bir yönetmen ve aktör olarak üstlenmiş olduğu bu misyon, Eastwood’un aslında ne denli büyük bir savaşçı olduğunu da kanıtlamaktadır. Pek çok açıdan sinemasal düzeni ince ince işleyen ve gerçekten de ilerleyen yaşına rağmen ortaya çıkardığı gerilim sayesinde izleyicisini kendisine benimsetmeyi başaran bu yapım, sinema eleştirmenleri tarafından da geçer not alan güzide eserlerden biri olarak kabul edilmektedir.

Detaylı Bilgi


Gran Torino Türkçe dublaj izle full hd 2008, Eastwood’un hem yönetmenlik koltuğuna oturduğu hem de başrole yerleştiği bir film.

Eski bir asker ve Kore savaşı gazisi bir adam ile ön yargı ile yaklaştığı Koreli komşularıyla aralarında gelişen ilginç ve duygusal dostluk.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?