İhtiyarlara Yer Yok 2007 Filmi 1080p Türkçe Dublaj İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı 3,137 Görüntülenme

İhtiyarlara Yer Yok 2007 Filmi 1080p Türkçe Dublaj İzle

(2007)

Yönetmen:

{"ethan-coen2":{"tur":"2","isim":"Ethan Coen","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/ethan-coen.jpg"},"joel-coen2":{"tur":"2","isim":"Joel Coen","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/joel-coen.jpg"}}

Oyuncular:

{"tommy-lee-jones1":{"tur":"1","isim":"Tommy Lee Jones","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/tommy-lee-jones.jpg"},"javier-bardem1":{"tur":"1","isim":"Javier Bardem","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/javier-bardem.jpg"},"josh-brolin1":{"tur":"1","isim":"Josh Brolin","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/josh-brolin.jpg"}}

İhtiyarlara Yer Yok Film Konusu


İhtiyarlara Yer Yok, Coen Kardeşler’in en beğeni toplayan yapımlarından birisidir İhtiyarlara Yer Yok izle. Başrolüne İspanyol aktör Javier Bardem’i yerleştiren film, 4 dalda Oscar ödülü kazanmıştır. Llewelyn Moss, bir olay yerinde bulduğu çantayı aldıktan sonra hayatına beklediğinin üzerinde dertler açmaya başlar. Artık peşinde bir kiralık katil vardır. Eski bir Vietnam gazisi olan Moss’un peşindeki katil yarım kalan işini bitirme konusunda kararlıdır. Her sahnesinde Coenlerin unutulmaz sekanslarına hayran bıraktıran İhtiyarlara Yer Yok, gerek castı gerekse ortaya çıkan gerilim tonlamaları sayesinde aldığı ödülleri sonuna dek hak etmeyi başarmaktadır. Sinemasal anlamda da başarılı bir anlatı olan film, Coen Kardeşler’e ilgisi olanlar açısından kesinlikle kaçırılmamalı.

Detaylı Bilgi


İhtiyarlara Yer Yok Türkçe dublaj izle full hd 2007, Coen Kardeşler’in en beğeni toplayan yapımlarından birisidir İhtiyarlara Yer Yok izle.

Her sahnesinde Coenlerin unutulmaz sekanslarına hayran bıraktıran İhtiyarlara Yer Yok, gerek castı gerekse ortaya çıkan gerilim tonlamaları sayesinde aldığı ödülleri sonuna dek hak etmeyi başarmaktadır.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?