Jumbo 2019 Filmi HD Online 1080P İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.4 IMDB Puanı 2,077 Görüntülenme

Jumbo 2019 Filmi HD Online 1080P İzle

(2019)

Yönetmen:

{"james-snider2":{"tur":"2","isim":"James Snider","resim":""}}

Jumbo 2019 Film Konusu


Jumbo 2019, Konusunun oldukça farklı hallere yol açabilecek animasyon filminde kötülükler ve iyiliklerin bir arada bulunduğu yapı yer almaktadır. Oldukça sevimli olan fil Jumbo kendisine rakip olan diğer fil tarafından farklı muamelelerle karşılaşır. Yarışmaya katılarak başarılı olmak istemesi onun başına dert açacaktır. Yeğeninin başarılı olup bu sevimli filden daha iyi seviyede olmasını isteyen Hollis, çözüm aramaktadır. Orman doktoruna giderek durumu anlatıp yardım ister. Doktorun yazdığı reçete de Jumbo çok kötü hallere bürünür. Üzerinde bir lanetin olması onu çok zorlasa da mücadele etmesi gerektiğini anlamaya çalışır. Fakat hafızasını yitirmeye başlaması olayları daha da zorlaştırır. Hafıza kaybından kurtulmak için T adında dinozora gider ondan yardım istemektedir. Yarışmaya katılabilmek için verdiği mücadeleyi kazanıp kazanamayacağı ise filmin içinde saklı.

Detaylı Bilgi


Jumbo 2019 izle Türkçe dublaj, Konusunun oldukça farklı hallere yol açabilecek animasyon filminde kötülükler ve iyiliklerin bir arada bulunmantadır.

Oldukça sevimli olan fil Jumbo kendisine rakip olan diğer fil tarafından farklı muamelelerle karşılaşır. Yarışmaya katılarak başarılı olmak istemesi onun başına dert açacaktır.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?