Kripto Vurgun Filmi HD FULL 1080p İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.6 IMDB Puanı 2,457 Görüntülenme

Kripto Vurgun Filmi HD FULL 1080p İzle

(2019)

Yönetmen:

{"john-stalberg-jr2":{"tur":"2","isim":"John Stalberg Jr.","resim":""}}

Oyuncular:

{"cat-alter1":{"tur":"1","isim":"Cat Alter","resim":""},"annale1":{"tur":"1","isim":"Annal\u00e9","resim":""},"alexis-bledel1":{"tur":"1","isim":"Alexis Bledel","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/alexis-bledel.jpg"}}

Kripto Vurgun Film Konusu


Kripto Vurgun, Kara paranın aktarımı konusunda oldukça zorlu görevlere atılan Martin genç bir ajandır. Zorlu görevinde karmaşık hallere girmesi ve olayların içinden çıkması gerekmektedir. Kripto Vurgun filminde kara para aklama ile ilgili geliştirilen yönleri görmesi onu zor durumlar ile karşılaşmasına sebep olacaktır. Araştırmalarını hızlı şekilde sürdüren Martin, beklenmedik olaylarla karşılaşır. Aile çiftliklerinde ki sorunları çözebilmek için New York’a gitmek zorunda kalır. Bir anda yaşadığı olaylar zincirinde kendini kripto paranın işlev gördüğü işlerin içinde görür. Acımasız ve oldukça zor şartları sunabilecek yapıda olmasından dolayı da tuzaktan kurtulması gerekir. Düştüğü tuzağın tehlikesini fark etmesi ile birlikte mücadelesi farklı hallere gitmeye başlar. Görevini en iyi şekilde yerine getirmesi ve kendini rahatlatması gerekmektedir.

Detaylı Bilgi


Kripto Vurgun izle Türkçe dublaj full hd 2019, Kara paranın aktarımı konusunda oldukça zorlu görevlere atılan Martin genç bir ajandır.

Kripto Vurgun filminde kara para aklama ile ilgili geliştirilen yönleri görmesi onu zor durumlar ile karşılaşmasına sebep olacaktır. Araştırmalarını hızlı şekilde sürdüren Martin, beklenmedik olaylarla karşılaşır. Aile çiftliklerinde ki sorunları çözebilmek için New York’a gitmek zorunda kalır.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?