Kül En Saf Beyazdır 2018 Filmi HD 1080p Full İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.1 IMDB Puanı 2,494 Görüntülenme

Kül En Saf Beyazdır 2018 Filmi HD 1080p Full İzle

(2018)

Yönetmen:

{"zhangke-jia2":{"tur":"2","isim":"Zhangke Jia","resim":""},"jia-zhangke2":{"tur":"2","isim":"Jia Zhangke","resim":""}}

Oyuncular:

{"tao-zhao1":{"tur":"1","isim":"Tao Zhao","resim":""},"fan-liao1":{"tur":"1","isim":"Fan Liao","resim":""},"yinan-diao1":{"tur":"1","isim":"Yi\\'nan Diao","resim":""},"xiaogang-feng1":{"tur":"1","isim":"Xiaogang Feng","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/xiaogang-feng.jpg"},"xu-zheng1":{"tur":"1","isim":"Xu Zheng","resim":""},"yibai-zhang1":{"tur":"1","isim":"Yibai Zhang","resim":""}}

Kül En Saf Beyazdır Film Konusu


Kül En Saf Beyazdır, Çin yapımı film heyecanın ve aşkın uzun soluklu halini anlatmaktadır. 2001 yılında büyük bir aşkın başlaması 2017 yılına kadar uzanır. Bu muhteşem aşk hikayesinde Çin suç dünyasında yaşanması gerekmektedir. Aşkın bu denli zor şartlarda yaşanması da oldukça dramatik anları izleyiciye sunmaktadır. Kül En Saf Beyazdır filmi de gerek yapısı gerekse de muhteşem senaryosu ile gereklilikleri karşılıyor. Qiao, genç ve oldukça iyi bir dansçı olup, Bin’e aşık olmuştur. Fakat şehrin önemli suçlularından birisi olan Bin bu yüzden de tehlikeli bir yapıdadır. Büyük bir çete savaşının ortasında bulunan Bin’i korumak isteyen Qiao ateş eder. Bu durum yüzünden de tam 5 yıl hapishanede kalmak zorundadır. Cezasının bitiminde Bin’e ulaşmanın yolları aramaktadır.

Detaylı Bilgi


Kül En Saf Beyazdır izle türkçe dublaj 2018 filmi de gerek yapısı gerekse de muhteşem senaryosu ile gereklilikleri karşılıyor.

16 yıllık bir aşk hikayesini anlatan Çin yapımı dram, romantizm ve suç türünde başarılı bir yapıt.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?