Never Grow Old 2019 Filmi 1080P Türkçe Dublaj İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.2 IMDB Puanı 1 Yorum 3,861 Görüntülenme

Never Grow Old 2019 Filmi 1080P Türkçe Dublaj İzle

(2019)

Yönetmen:

{"ivan-kavanagh2":{"tur":"2","isim":"Ivan Kavanagh","resim":""}}

Oyuncular:

{"john-cusack1":{"tur":"1","isim":"John Cusack","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/john-cusack.jpg"},"emile-hirsch1":{"tur":"1","isim":"Emile Hirsch","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/emile-hirsch.jpg"},"danny-webb1":{"tur":"1","isim":"Danny Webb","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/danny-webb.jpg"},"antonia-campbellhughes1":{"tur":"1","isim":"Antonia CampbellHughes","resim":""},"paul-ronan1":{"tur":"1","isim":"Paul Ronan","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/paul-ronan.jpg"}}

Never Grow Old Film Konusu


Never Grow Old 2019 izle filmi sizlere sunacağımız yeni bir sinema eseri olarak izleyebilirsiniz. Ailesi ile birlikte huzurlu ve oldukça barış sever görünen bir kasaba da yaşayan genç adam Patrick Tate rahat bir yaşam sürmektedir. Huzurun bu denli güzel gitmesi haydutların kasabaya gelip önlerine gelen insanları öldürmesi ile paramparça hale gelir. Never Grow Old filmi dramatik sahneleri ile duygusal halleri izleyiciye aktarmaktadır. Kargaşa ve oldukça karmaşık hale gelen durumlar karşısında Patrick fırsat kollamaya karar verir. Amacı ise hem kasaba halkını hem de ailesini korumaktır. Bunu gerçekleştirmek için ise haydutların grubuna yakınlaşması gerekmektedir. Canı pahasını daha büyük felaketlerin önüne geçmenin yollarını arar. Verdiği mücadele ile ailesinin zarar görmesini engelleyebilecek mi? Yaptığı her şeyi huzurlu kasaba ortamını tekrardan elde etmek içindir.

Detaylı Bilgi


Never Grow Old Türkçe dublaj izle, 2019 dram, aksiyon ve gizem konulu bir film olarak sizlerle olacaktır. Abd yapımı bu sinema filminin baş rolüde John cusack yer almaktadır.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)