Özgürlük yolu 2007 Filmi HD FULL 1080p İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı 3,457 Görüntülenme

Özgürlük yolu 2007 Filmi HD FULL 1080p İzle

(2007)

Yönetmen:

{"sean-penn2":{"tur":"2","isim":"Sean Penn","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/sean-penn.jpg"}}

Oyuncular:

{"emile-hirsch1":{"tur":"1","isim":"Emile Hirsch","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/emile-hirsch.jpg"},"vince-vaughn1":{"tur":"1","isim":"Vince Vaughn","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/vince-vaughn.jpg"},"catherine-keener1":{"tur":"1","isim":"Catherine Keener","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/catherine-keener.jpg"},"william-hurt1":{"tur":"1","isim":"William Hurt","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/william-hurt.jpg"},"kristen-stewart1":{"tur":"1","isim":"Kristen Stewart","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/kristen-stewart.jpg"},"jena-malone1":{"tur":"1","isim":"Jena Malone","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/jena-malone.jpg"},"malinda-mccollum1":{"tur":"1","isim":"Malinda Mccollum","resim":""},"craig-mutsch1":{"tur":"1","isim":"Craig Mutsch","resim":""},"thure-lindhardt1":{"tur":"1","isim":"Thure Lindhardt","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/thure-lindhardt.jpg"},"signe-egholm-olsen1":{"tur":"1","isim":"Signe Egholm Olsen","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/signe-egholm-olsen.jpg"},"john-decker1":{"tur":"1","isim":"John Decker","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/john-decker.jpg"},"paul-knauls1":{"tur":"1","isim":"Paul Knauls","resim":""},"james-oneill1":{"tur":"1","isim":"James O\\'neill","resim":""}}

Özgürlük yolu Film Konusu


Özgürlük yolu, Oscar ödüllü aktör Sean Penn’in yönetmenlikte de rüştünü ispatladığı yapımlardan birisi Into the Wild izle. Film kurgusal olmayan bir biyografik romandan uyarlanmıştır. 1996 senesinde Chistopher McCandlles adında bir gencin her şeyi bırakıp vahşi bir doğada hayata odaklanmasına tanıklık ettiren film, doğa yaşamında nasıl evrelere geçiş yapılması gerektiğini de net bir konumda aktarmaktadır. 2007 senesinde çekilen film Oscar töreninde de pek çok adaylık kazanırken, gerçekten de Sean Penn’in ortaya çıkardığı işin niteliği sizi bir hayli memnun edecektir. Yaşanmışlığı ve doğayla iç içe kalındığı takdirde yaşanabilecekleri bir hayli etkin anlatılarla seyircisine aktaran bu filmi olabildiğince etkili bulabilirsiniz. Hepinize güzel seyirler dileriz.

Detaylı Bilgi


Özgürlük yolu Türkçe dublaj izle full hd 2007, Oscar ödüllü aktör Sean Penn’in yönetmenlikte de rüştünü ispatladığı yapımlardan birisi.

2007 senesinde çekilen film Oscar töreninde de pek çok adaylık kazanırken, gerçekten de Sean Penn’in ortaya çıkardığı işin niteliği sizi bir hayli memnun edecektir. Yaşanmışlığı ve doğayla iç içe kalındığı takdirde yaşanabilecekleri bir hayli etkin anlatılarla seyircisine aktaran bu filmi olabildiğince etkili bulabilirsiniz.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?