Pegasus Kırık Kanatlı Midilli 2019 HD FULL 1080p İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.3 IMDB Puanı 2,222 Görüntülenme

Pegasus Kırık Kanatlı Midilli 2019 HD FULL 1080p İzle

(2019)

Yönetmen:

{"giorgio-serafini2":{"tur":"2","isim":"Giorgio Serafini","resim":""}}

Oyuncular:

{"jonathan-silverman1":{"tur":"1","isim":"Jonathan Silverman","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/jonathan-silverman.jpg"},"charisma-carpenter1":{"tur":"1","isim":"Charisma Carpenter","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/charisma-carpenter.jpg"},"tom-arnold1":{"tur":"1","isim":"Tom Arnold","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/tom-arnold.jpg"},"johnny-sinclair1":{"tur":"1","isim":"Johnny Sinclair","resim":""},"jennifer-griffin1":{"tur":"1","isim":"Jennifer Griffin","resim":""}}

Pegasus Kırık Kanatlı Midilli Film Konusu


Pegasus Kırık Kanatlı Midilli izle aile ve çocuk içerikli bir 2019 filmleri arasında online full hd film olarak gelmektedir. Romanlara konu olan efsanevi at Pegasus gerçekten anlatıldığı gibi midir büyük bir merak konusudur. Bunu en çok merak eden kişi ise Sydney’dır. Pegasus Kırık Kanatlı Midilli filmi size güzel zaman sunarken tebessüm ettirecek yapıyı da sunmaktadır. Merak ettikleri atı bulabilmek için küçük kız Sydney ile arkadaşları arayışa çıkarlar. Atı bulabilmek adına sergiledikleri olağanüstü performans ise oldukça şahane etkiyi sunmaktadır. Arayışlarının sonucunda meşhur atı bulan ekip gördüklerine şaşırır. Çünkü atın tek kanadı kırık vaziyettedir. Buldukları atın kanadını iyileştirmek için kolları sıvarlar. Fakat hem atı korumaları hem de iyileştirmeleri gerekmektedir. İşleri oldukça zor olsa da bu değerli atı kimselere vermek istemezler. Tüm çabaları onun sağlıklı şekilde tekrardan eski haline dönmesidir.

Detaylı Bilgi


Pegasus Kırık Kanatlı Midilli izle filmi 2019 aile film türü olarak ekranlarınızda full hd türkçe dublaj olarak yer alacaktır. 2019 ABD yapımı film oldukça büyük beğeni almış sinema severlerden tam not almıştır.

 

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?