Power Rangers 2017 Filmi HD 1080p Full İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 2 Yorum 3,991 Görüntülenme

Power Rangers 2017 Filmi HD 1080p Full İzle

(2017)

Yönetmen:

{"dean-israelite2":{"tur":"2","isim":"Dean Israelite","resim":""}}

Oyuncular:

{"dacre-montgomery1":{"tur":"1","isim":"Dacre Montgomery","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/dacre-montgomery.jpg"},"naomi-scott1":{"tur":"1","isim":"Naomi Scott","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/naomi-scott.jpg"},"becky-g1":{"tur":"1","isim":"Becky G.","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/becky-g.jpg"},"rj-cyler1":{"tur":"1","isim":"RJ Cyler","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/rj-cyler.jpg"},"ludi-lin1":{"tur":"1","isim":"Ludi Lin","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/ludi-lin.jpg"},"elizabeth-banks1":{"tur":"1","isim":"Elizabeth Banks","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/elizabeth-banks.jpg"},"anjali-jay1":{"tur":"1","isim":"Anjali Jay","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/anjali-jay.jpg"},"bryan-cranston1":{"tur":"1","isim":"Bryan Cranston","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/bryan-cranston.jpg"},"david-denman1":{"tur":"1","isim":"David Denman","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/david-denman.jpg"},"emily-maddison1":{"tur":"1","isim":"Emily Maddison","resim":""},"lisa-berry1":{"tur":"1","isim":"Lisa Berry","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/lisa-berry.jpg"},"patrick-sabongui1":{"tur":"1","isim":"Patrick Sabongui","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/patrick-sabongui.jpg"}}

Power Rangers Film Konusu


Power Rangers, tüm Dünya’nın uzaylılar tarafından yok edileceği tehdidi ile 5 gencin bir araya gelişini konu ediyor. Angel Grove adındaki küçük bir kasabada yaşayan bu insanlar kadar tarafından seçilirler. Bu 5 sıradan genç, gezegeni kurtarabilecek tek kişilerin kendileri olduğunu fark etmişlerdir. Özel yeteneklere sahip olan bu insanların birleşerek süper bir güç haline gelmeleri gerekiyor. Ancak bunun için önce kendi sorunlarını çözüme kavuşturmaları, sonrasında ise bir araya gelerek Power Rangers gücünü oluşturmaları gerekiyor. Sadece bu şekilde dünya kurtulabilir. 30 yıl öncesinin çok sevilen dizisinin perdeye uyarlanmasıyla oluşan Power Rangers filminin yönetmenliğini Dean Israelite yapıyor. Başrollerini Dacre Montgomery, Ludi Lin, RJ Cyler, Becky G ve Naomi Scott paylaşıyor.

Detaylı Bilgi


aksiyon, bilim kurgu ve fantastik film türleri arasında vizyonda yer alan film eğlenceli bir sinema keyfi için sizleri beklemektedir.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (2)