Ruanda Oteli 2004 Filmi HD FULL 1080P İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı 4,873 Görüntülenme

Ruanda Oteli 2004 Filmi HD FULL 1080P İzle

(2004)

Yönetmen:

{"terry-george2":{"tur":"2","isim":"Terry George","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/terry-george.jpg"}}

Oyuncular:

{"don-cheadle1":{"tur":"1","isim":"Don Cheadle","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/don-cheadle.jpg"},"sophie-okonedo1":{"tur":"1","isim":"Sophie Okonedo","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/sophie-okonedo.jpg"},"joaquin-phoenix1":{"tur":"1","isim":"Joaquin Phoenix","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/joaquin-phoenix.jpg"}}

Ruanda Oteli Film Konusu


Ruanda Oteli, Tarihte Ruanda Soykırımı olarak bilinen Ruanda olaylarını konu alan Ruanda Hoteli izle, olaylar esnasında Ruanda Hoteli’ne sığınan bir grup insan ile Hotel’in sahibinin vermiş olduğu mücadeleye odaklanmaktadır. Gösterime girdiği dönem pek çok festivalden önemli ödüllerle dönmeyi başaran film, gerçekten de anlatı açısından takdire şayan bir yapıda. Özellikle filmin yaşanmış bir olay üzerinden şekil alan betimlemesi ve gerilimi de her açıdan hissetmeye başlanılması bu açıdan dikkat çekici bir işlevsellik kurarken, sizler bu belgesel niteliğindeki yapımı izlerken bir hayli memnun kalmış olacaksınız. Bu kapsamda da Ruanda Hoteli filminin detayları ile birlikte sizleri etkileme olasılığı çok yüksek bir konumda. İyi seyirler.

Detaylı Bilgi


Ruanda Oteli Türkçe dublaj izle full hd 2004, Tarihte Ruanda Soykırımı olarak bilinen Ruanda olaylarını konu alan Ruanda Hoteli izle.

Gösterime girdiği dönem pek çok festivalden önemli ödüllerle dönmeyi başaran film, gerçekten de anlatı açısından takdire şayan bir yapıda.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?