Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit 2019 HD 1080p İzle
5.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.0 /10 (1)
6.7 IMDB Puanı 3,515 Görüntülenme

Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit 2019 HD 1080p İzle

(2019)

Yönetmen:

{"f-gary-gray2":{"tur":"2","isim":"F. Gary Gray","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/f-gary-gray.jpg"}}

Oyuncular:

{"liam-neeson1":{"tur":"1","isim":"Liam Neeson","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/liam-neeson.jpg"},"chris-hemsworth1":{"tur":"1","isim":"Chris Hemsworth","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/chris-hemsworth.jpg"},"tessa-thompson1":{"tur":"1","isim":"Tessa Thompson","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/tessa-thompson.jpg"},"emma-thompson1":{"tur":"1","isim":"Emma Thompson","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/emma-thompson.jpg"},"rafe-spall1":{"tur":"1","isim":"Rafe Spall","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/rafe-spall.jpg"}}

Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit Film Konusu


Dünya üzerinde kötülükler hızlı şekilde büyürken karşılarında savaşacak kişi sayısı da azalmaktadır. Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit filminde beklentileri fazlaca karşılayacak özellikler bir arada tutulmuş. Bu durum izleyicinin olumlu etki sunacak yapıyı hazırlamasına doğrudan etki etmiştir. Genel itibari ile film içerisinde iyi ve kötü grupların mücadelesi anlatılmaktadır. Siyah Giyen Adamlar iyiliğe yönelik şekilde hareket etmektedirler. Hızlı şekilde büyümelerine karşın kötü adamların sayısında da ciddi artışlar görünüyor. Uzaylılar bu kez çok farklı hali ile insan vücuduna bürünebiliyor. İstila eden uzaylılar karşısında ajan H ile çaylak olan M birlikte hareket etmeye karar verirler. Zorlu mücadele de ikilinin işi çok zor olacaktır. Her şeylerini bu alanda sağlamlaştırmak adına da başarı beraber gelecektir.

Men In Black: International izle İngilizce adıyla sinemalarda yer alan bu yabancı film sitemizde full hd online ve türkçe dublaj film izleme seçenekleri ile kesintisiz film izleyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi


Liam Neeson baş rolde yer aldığı bilim kurgu film sinemasından bir yapıt olan Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit izle filmi 2019 aksiyon komedi türünde vizyonda yer alacak bir sinema şöleni olarak gelilyor.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?