Stray 2019 Filmi HD FULL 1080p İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.0 IMDB Puanı 1 Yorum 2,732 Görüntülenme

Stray 2019 Filmi HD FULL 1080p İzle

(2019)

Yönetmen:

{"joe-sill2":{"tur":"2","isim":"Joe Sill","resim":""}}

Oyuncular:

{"takayo-fischer1":{"tur":"1","isim":"Takayo Fischer","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/takayo-fischer.jpg"},"christine-woods1":{"tur":"1","isim":"Christine Woods","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/christine-woods.jpg"},"ross-partridge1":{"tur":"1","isim":"Ross Partridge","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/ross-partridge.jpg"},"bob-bancroft1":{"tur":"1","isim":"Bob Bancroft","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/bob-bancroft.jpg"},"karen-fukuhara1":{"tur":"1","isim":"Karen Fukuhara","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/karen-fukuhara.jpg"}}

Stray Film Konusu


Stray izle filmi 1080p ve 720p kalitelerinde sizlerin ekranlarında yer alacak olan ve aksiyon fantastik konuu bir film olarak sizlerle oluyor. Konusunu incelediğimiz filmin ana temasında birçok sorunla baş etmek zorunda olan dedektif Jake neredeyse hayatla bağlantısını koparmak üzeredir. Stray filminde dedektifin yaşadığı zorlu haller ve birbirini takip eden olaylar zincirini görebilirsiniz. Yaşam adına artık bir beklentisi kalmadığını düşündüğü esnada işlenen cinayet dikkatini çeker. Tüm yoğunluğunu bu cinayete vermeye karar veren Jake büyük bir tuhaflıkla karşılaşır. Ölen kadın 42 yaşındadır fakat yapılan testlerde ise 1000 yaşında görünmektedir. Sırlarla dolu cinayet dedektifi daha da meraklandıracaktır. Fakat cinayette yetim bir çocuk dışında hiçbir iz ya da başka bir ipucu bulamamaktadır. Ne kadar uğraşsa da hiçbir şey bulamayan dedektif sadece yetim çocuğa yönelir. Onunla ilgili sırları ve gerçekleri öğrenmek isterken yetim çocuğun dünya da ki tek akrabası da gizemli şekilde öldürülür. Birçok farklı konuda araştırma yapsa da sadece yetimi araştırması ona sonucu götüreceğini düşünür.

Hd film izleme kalitesi ile sizlere sunduğumuz Stray filmi tek part ve türkçe dublaj film izleme seçenekleri ile 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi


Stray filmi 2019 fantastik filmleri arasında büyük bir merakla beklenen film nihayetinde izleyici ile buluşturuyoruz. Bir dedektifin hayatla mücadelesini yaşadığı sorunları beyaz perdeye taşıyan filmi izlemenizi öneririz.

 

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)