The Informer 2019 HD 1080P Türkçe Dublaj İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.6 IMDB Puanı 4,259 Görüntülenme

The Informer 2019 HD 1080P Türkçe Dublaj İzle

The Informer, Aksiyon ve maceranın süreklilik arz ettiği filmde eski bir özel kuvvetler ajanı olan adamın hikayesini anlatmaktadır. Emekliye ayrılan ajan Pete Koslow her yönü ile başarılarla dolu görevleri bulunmaktadır. The Informer filminde yer alan ajan karasını koruyabilmek için girmiş olduğu mücadele sonrasında hapse girer. Hayatı tamamen değişen ve çıkmaza giden ajanın işi daha da zordur. Fakat normal hayatına dönüp güzel bir hayat sürebilmesi için FBI ajanı ile anlaşma yapar. Anlaşma ise çok güçlü bir yapıya sahip olan suç dünyası patronlarından General’i ok etmesi gerekmektedir. Özgür olabilmesi için bu zorlu görevi kabul etmek zorunda kalır. Olaylar zincirinde kendini büyük olayların içerisinde bulur. Özel yeteneklere ve muhteşem bir yapıya sahip olması olayların içinden çıkmasına yardım edecek mi? Her yönü ile başarılı yapıt sizlere muhteşem etkiyi sunmaktadır.

The Informer izle Türkçe dublaj, Aksiyon ve maceranın süreklilik arz ettiği filmde eski bir özel kuvvetler ajanı olan adamın hikayesini anlatmaktadır.

Eski bir hükümlü olarak çalışan birisi çeteye sızmak için tekrardan suç işler yüksek güvenlikli hapishaneye kendisini attırır.

Filmi izleyenler bu filmleri de severek Bugün Aslında Dündü - Ateşten Kalbe Akıldan Dumana izlediler.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Informer

  Yayın Tarihi:

  30 Ağustos 2019

  Senaryo:

  Matt Cook, Rowan Joffe, Andrea Di Stefano

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?