Üç Renk Kırmızı 1994 Filmi HD 1080p FULL izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı 3,412 Görüntülenme

Üç Renk Kırmızı 1994 Filmi HD 1080p FULL izle

(1994)

Yönetmen:

{"krzysztof-kieslowski2":{"tur":"2","isim":"Krzysztof Kieslowski","resim":""}}

Oyuncular:

{"irene-jacob1":{"tur":"1","isim":"Ir\u00e8ne Jacob","resim":""},"jeanlouis-trintignant1":{"tur":"1","isim":"JeanLouis Trintignant","resim":""},"frederique-feder1":{"tur":"1","isim":"Fr\u00e9d\u00e9rique Feder","resim":""}}

Üç Renk Kırmızı Film Konusu


Üç Renk Kırmızı, Polonyalı ünlü yönetmen Krzstof Kieslowski’nin çekmiş olduğu renk üçlemesinin önemli işlerinden birisi olan Üç Renk: Kırmızı izle, 1994 senesinde seyircisiyle buluşmuştur. Valentine isimli genç bir kadın ile emekli bir yargıcın arasındaki ilişki, filmi kırmızı tonlamalarıyla birebir uyum sağlamaktadır. Valentine’nin bir gün bu emekli yargıcın komşularının telefonlarını gizli gizli dinlediğini fark etmesiyle birlikte, iletişimin daha farklı bir boyuta geçiş yaptığını fark edecektir. Yönetmenin her filminde olduğu gibi etkileşimi ve gerçekçiliği son ana dek aktarması da başarılı bir şekilde betimlemeyle kendisini göstermektedir. Kieslowski sinemasının gerçekçiliği, etkileşimi ve en önemlisi de bu yönetmenin günümüzde bile alternatifsiz isimlerden birisi oluşunu Üç Renk: Kırmızı sayesinde keşfedebilirsiniz.

Detaylı Bilgi


Üç Renk Kırmızı izle Türkçe dublaj 1994, Polonyalı ünlü yönetmen Krzstof Kieslowski’nin çekmiş olduğu renk üçlemesinin önemli işlerinden birisidir.

Modellik yapan bir kadın komşusunun diğer insanların mahremiyetini gizlice izlediğini fark eder.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?