Devlet Sırrı 2009 Filmi 1080p Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.1 IMDB Puanı 3,061 Görüntülenme

Devlet Sırrı 2009 Filmi 1080p Full HD İzle

(2008)

Yönetmen:

{"philippe-haim2":{"tur":"2","isim":"Philippe Ha\u00efm","resim":""}}

Oyuncular:

{"mehdi-nebbou1":{"tur":"1","isim":"Mehdi Nebbou","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/mehdi-nebbou.jpg"},"simon-abkarian1":{"tur":"1","isim":"Simon Abkarian","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/simon-abkarian.jpg"},"gerard-lanvin1":{"tur":"1","isim":"G\u00e9rard Lanvin","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/gerard-lanvin.jpg"},"nicolas-duvauchelle1":{"tur":"1","isim":"Nicolas Duvauchelle","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/nicolas-duvauchelle.jpg"},"aurelien-wiik1":{"tur":"1","isim":"Aur\u00e9lien Wiik","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/aurelien-wiik.jpg"},"vahina-giocante1":{"tur":"1","isim":"Vahina Giocante","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/vahina-giocante.jpg"},"rachida-brakni1":{"tur":"1","isim":"Rachida Brakni","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/rachida-brakni.jpg"},"katia-lewkowicz1":{"tur":"1","isim":"Katia Lewkowicz","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/katia-lewkowicz.jpg"}}

Devlet Sırrı Filmi Film Konusu


Radikal karşıtı düşünceler nedeniyle Fransa’da teröristler ile gizli servislerin birbirine karşı verdiği amansız savaşı konu edinir. Savaşın bu denli çetin geçmesinin sebebi ise iki tarafında manipülasyonlarda çok başarılı olması ve aynı yöntemleri kullanıyor olmasından kaynaklanıyor. Diane adındaki öğrenci, Fransız gizli servisi tarafından göreve alınır. Diğer tarafta da Pierre adında, terörizmin onu kurtuluşa götüreceğine inanmış ve bu uğurda hiçbir kötülükten kaçınmayan adam üzerinden savaş yürür. Diane ve Pierre eğitimleri sürekli devam ederken, bu kısır döngüsünün içerisinde kalırlar. Yönetmen koltuğunda Philippe Haïm oturuyor. 2008 yılında yapılmış 2009 yılında gösterime girmiştir. Fransa yapımı filmde yer alan oyuncular, Vahina Giocante, Nicolas Duvauchelle ve Gérard Lanvin’dir.

Detaylı Bilgi


Philippe Haïm yönetmenliğindeki 2009 filmlerinden biri olan devlet sırrı izle filmi evlerinize harika bir sinema keyfi yaşatmak için geliyor.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?