Enzo Yağmurda Yarış Sanatı 2019 Filmi HD 1080P izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.4 IMDB Puanı 3 Yorum 3,401 Görüntülenme

Enzo Yağmurda Yarış Sanatı 2019 Filmi HD 1080P izle

(2019)

Yönetmen:

{"simon-curtis2":{"tur":"2","isim":"Simon Curtis","resim":""}}

Oyuncular:

{"amanda-seyfried1":{"tur":"1","isim":"Amanda Seyfried","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/amanda-seyfried.jpg"},"milo-ventimiglia1":{"tur":"1","isim":"Milo Ventimiglia","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/milo-ventimiglia.jpg"},"gary-cole1":{"tur":"1","isim":"Gary Cole","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/gary-cole.jpg"},"martin-donovan1":{"tur":"1","isim":"Martin Donovan","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/martin-donovan.jpg"},"al-sapienza1":{"tur":"1","isim":"Al Sapienza","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/al-sapienza.jpg"},"kathy-baker1":{"tur":"1","isim":"Kathy Baker","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/kathy-baker.jpg"},"mckinley-belcher-iii1":{"tur":"1","isim":"McKinley Belcher III","resim":""},"karen-holness1":{"tur":"1","isim":"Karen Holness","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/karen-holness.jpg"},"nicole-anthony1":{"tur":"1","isim":"Nicole Anthony","resim":""},"elizabeth-bowen1":{"tur":"1","isim":"Elizabeth Bowen","resim":""},"donald-heng1":{"tur":"1","isim":"Donald Heng","resim":""}}

Enzo Yağmurda Yarış Sanatı Film Konusu


The Art of Racing in the Rain kitabından uyarlama yapılan film oldukça dikkat çekici yönlere dokunuyor. Kitabın 23 dile çevrilmiş olması ve oldukça ilgi görmesi filme merakı fazlası ile artırmaktadır. Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı hem senaryosu ile hem de kaliteli kadrosu ile ön plana çıkıyor. Enzo yaşlı bir köpek olup insan hayatına köpek gözüyle bakmaktadır. Yaptığı tek iş ise çevresinde yaşanan olayları gözlemlemek ve değerlendirmek olacaktır. Sahibi Denny ise başarılı bir araba yarışçısıdır. Denny’in eşi Eve beyin tümörü hastası olduğu için verdikleri mücadeleler oldukça duygusal aktarımlar sunmaktadır. Kızları Zoe ile yaşadıkları evdeki hayatı gözlemleyen Enzo farklı halleri de ortaya çıkarmaktadır. Her dakikası oldukça dikkat çekici olaylara konu edinmiş olması da güzel yönleri oluşturmaktadır.

Detaylı Bilgi


The Art of Racing in the Rain orijinal ismi ile 2019 dram ve komedi film türleri arasında yer alan Enzo Yağmurda Yarış Sanatı filminin yönetmenliğini Simon Curtis üstlenmiş olup ayrıca filmin senaryosu ise Mark Bomback tarafından kaleme alınmıştır.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (3)