Suç Kraliçeleri 2019 Filmi HD 1080p Full İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 1,828 Görüntülenme

Suç Kraliçeleri 2019 Filmi HD 1080p Full İzle

(2019)

Yönetmen:

{"andrea-berloff2":{"tur":"2","isim":"Andrea Berloff","resim":""}}

Oyuncular:

{"tiffany-haddish1":{"tur":"1","isim":"Tiffany Haddish","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/tiffany-haddish.jpg"},"melissa-mccarthy1":{"tur":"1","isim":"Melissa McCarthy","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/melissa-mccarthy.jpg"},"elisabeth-moss1":{"tur":"1","isim":"Elisabeth Moss","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/elisabeth-moss.jpg"},"domhnall-gleeson1":{"tur":"1","isim":"Domhnall Gleeson","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/domhnall-gleeson.jpg"},"james-badge-dale1":{"tur":"1","isim":"James Badge Dale","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/james-badge-dale.jpg"},"common1":{"tur":"1","isim":"Common","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/common.jpg"},"alicia-coppola1":{"tur":"1","isim":"Alicia Coppola","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/alicia-coppola.jpg"},"margo-martindale1":{"tur":"1","isim":"Margo Martindale","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/margo-martindale.jpg"},"bill-camp1":{"tur":"1","isim":"Bill Camp","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/bill-camp.jpg"},"brian-darcy-james1":{"tur":"1","isim":"Brian d\\'Arcy James","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/brian-darcy-james.jpg"},"rob-yang1":{"tur":"1","isim":"Rob Yang","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/rob-yang.jpg"},"jeremy-bobb1":{"tur":"1","isim":"Jeremy Bobb","resim":""}}

Suç Kraliçeleri Film Konusu


3 tane azılı suçlunun eşi olan ev hanımları yaşadıkları Hell’s Kitchen de yaşam şartlarınız zorlukları içerisindedirler. Bölgenin birçok farklı suçlarını yürüten 3 ev hanımın kocaları yakalanır. FBI tarafından yakalanan bu azılı suçlular hapse atılır. Bu olay ev hanımlarının hayatlarının değişmesine neden olacaktır. Kocalarının hapse atılması ile yaptıkları işlerde kimse kalmamıştır. Bu durumu kendi lehlerine çevirerek bu işlere el atmaya karar verirler. Suç kraliçeleri işlere el atması ile birlikte de farklı olaylar ortaya çıkar. Macera dolu anları yaşayan 3 ev hanımı artık çok tehlikeli insanlar haline dönüşmüştür. Yaptıkları işlerle oldukça önemli etkiyi yakalamayı bilmeleri de dikkatlerden kaçmaz. Olayların seyrini değiştiren faktörler ile birlikte de bir anda değişim başlıyor.

Detaylı Bilgi


aksiyoni dram ve suç konulu yeni bir baş yapıt olarak izleyeceğiniz Suç Kraliçeleri izle filmi harika sahneleri ile yönetmen film için geçer not almıştır.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?