Aşkın Kanatları 2014 Romantik Filmi Full İzle
6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0 /10 (1)
7.4 IMDB Puanı 1,674 Görüntülenme

Aşkın Kanatları 2014 Romantik Filmi Full İzle

(2014)

Yönetmen:

{"dominique-deruddere2":{"tur":"2","isim":"Dominique Deruddere","resim":""}}

Oyuncular:

{"jamie-dornan1":{"tur":"1","isim":"Jamie Dornan","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/jamie-dornan.jpg"},"anthony-head1":{"tur":"1","isim":"Anthony Head","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/anthony-head.jpg"},"max-pirkis1":{"tur":"1","isim":"Max Pirkis","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/max-pirkis.jpg"},"ali-suliman1":{"tur":"1","isim":"Ali Suliman","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/ali-suliman.jpg"},"sharon-maughan1":{"tur":"1","isim":"Sharon Maughan","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/sharon-maughan.jpg"},"numan-acar1":{"tur":"1","isim":"Numan Acar","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/numan-acar.jpg"},"mitchell-mullen1":{"tur":"1","isim":"Mitchell Mullen","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/mitchell-mullen.jpg"},"gene-bervoets1":{"tur":"1","isim":"Gene Bervoets","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/gene-bervoets.jpg"},"charlotte-de-bruyne1":{"tur":"1","isim":"Charlotte De Bruyne","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/charlotte-de-bruyne.jpg"},"josse-de-pauw1":{"tur":"1","isim":"Josse De Pauw","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/josse-de-pauw.jpg"},"eline-van-der-velden1":{"tur":"1","isim":"Eline Van Der Velden","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/eline-van-der-velden.jpg"},"nico-sturm1":{"tur":"1","isim":"Nico Sturm","resim":""}}

Aşkın Kanatları Film Konusu


Aşkın kanatları filminde bir finansçı ile Arap şeyhin hayatlarına dokunuyor. Finans yöneticisi olarak görev yapan ve bu konuda çok iddialı olan Colin New York’ta yaşar. Yine yatırımcı ararken bir gün Dubai’de yaşayan bir şeyh ile anlaşır. Daha doğrusu anlaşmak üzeredir. Colin, şeyhin zayıf noktasını ararken bulmuştur. Güvercinlere düşkün olan şeyh, Barselona şehrinde de güvercin yarışları yapılmaktadır. Şeyhi ikna etmek için bu yarışlara katılacak çok başarılı bir güvercin bulmak için her yeri aramaya başlar. Aradığı güvercini Belçika’da bulan Colin, Şeyh için onu satın almak ister. Ancak güvercinin sahibi bir türlü buna yanaşmaz. Onu ikna etmek zorunda olan Colin, bölgede kalır ve bir yol düşünür.

Aşkın Kanatları izle adlı romantik filmini sizlere Türkçe Dublaj, HD, 1080p ve Full izle seçenekleriyle sunuyoruz. Takılmadan izlemenin keyfine varın.

Detaylı Bilgi


Yüksek imdb puanına sahip olan ve 20114 yılında vizyonda yer alan Aşkın Kanatları izle adlı sinema filmi türkçe dublaj olarak en iyi romantik filmleri arasında yer almaktadır.

Aşkın Kanatları izle


Aşkın Kanatları izle filmi 2014 yılında sinema filmleri arasında yer alan filmi türkçe dublaj, full hd ve 1080p kalitede kesintisiz olarak sitemizde en iyi romantik filmleri izleyebilirsiniz...

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

betine

betine
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?