Ghajini 2008 Hint Filmi HD FULL 1080P izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.3 IMDB Puanı 1 Yorum 5,573 Görüntülenme

Ghajini 2008 Hint Filmi HD FULL 1080P izle

(2008)

Yönetmen:

{"a-r-murugadoss2":{"tur":"2","isim":"A.R. Murugadoss","resim":""}}

Oyuncular:

{"aamir-khan1":{"tur":"1","isim":"Aamir Khan","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/aamir-khan.jpg"},"anjum-rajabali1":{"tur":"1","isim":"Anjum Rajabali","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/anjum-rajabali.jpg"},"sonal-sehgal1":{"tur":"1","isim":"Sonal Sehgal","resim":""},"jiah-khan1":{"tur":"1","isim":"Jiah Khan","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/jiah-khan.jpg"},"tinnu-anand1":{"tur":"1","isim":"Tinnu Anand","resim":""},"vibha-chhibber1":{"tur":"1","isim":"Vibha Chhibber","resim":""},"sunil-grover1":{"tur":"1","isim":"Sunil Grover","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/sunil-grover.jpg"},"riyaz-khan1":{"tur":"1","isim":"Riyaz Khan","resim":""},"khalid-siddiqui1":{"tur":"1","isim":"Khalid Siddiqui","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/khalid-siddiqui.jpg"},"kunal-vijaykar1":{"tur":"1","isim":"Kunal Vijaykar","resim":""},"asin-thottumkal1":{"tur":"1","isim":"Asin Thottumkal","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/asin-thottumkal.jpg"},"pradeep-singh-rawat1":{"tur":"1","isim":"Pradeep Singh Rawat","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/pradeep-singh-rawat.jpg"}}

Ghajini Film Konusu


2008 Hindistan yapımı olan bu film, gerilim ve aksiyon türündedir. Dönemim oldukça ses getiren yapımlarından biri olan bu filmde Aamir Khan gibi önemli bir isim yer almaktadır. Şanjay, Hindistanın en zengin iş adamları arasındadır. Nişanlısıyla sıradan ama huzurlu bir birlikteliği vardır. Kısa zaman içerisinde evlenmeyi planlayan bu çift, saldırıya maruz kalır. Mafya lideri iş adamının nişanlısını gözleri önünde öldürür. Yapılan bu saldırıda kafasına darbe alan Sanjay, hafızasını kaybetmiştir. Dakikalar geçtikçe iş adamının hafızasından her şey silinir. İntikam almak isteyen iş adamı hatırladığı her şeyi vücuduna not almaya başladır. İntikam almak isteyen iş adamı mafya liderini bulabilmek için zorlu bir sürece girecektir.

Detaylı Bilgi


Hint sinemasının en iyi filmlerinden biri olarak 2008 yılında sinemalarda yer alan bir eser olarak oldukça sevilen Ghajini izle filmi online olarak sizlere film izleme keyfi sunuyoruz.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

betine

betine
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)