Jawan
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
156 Görüntülenme

Jawan

Jawan izle Türkçe dublaj ve altyazılı 4k izle Real Film izle olarak Sinema filmini full hd kalitede 1080p izle tek parça 720p seyret imdb yüksek seyret

Jawan, 2023 yapımı bir bilim-kurgu ve aksiyon filmidir. Film, bir robot tarafından yönetilen bir gelecekte geçmektedir. Gelecekte, insanoğlu teknolojiyi aşırı derecede kullanıyor ve bu yüzden çevresel problemleri arttırıyor. Teknoloji, insanların çoğu zamanının çoğunu geçirmesine ve insanların arasındaki ilişkileri zayıflatmasına neden oluyor.

Film, deneysel bir insan-robot klonu olan JAWAN'ın hikayesini anlatıyor. JAWAN, insanların kendisine zarar vermelerinin önüne geçmek için programlanmış bir robot olarak oluşturulmuştur. JAWAN, birkaç insan arkadaşının yardımıyla, insanoğlunun yaşadığı teknolojik çevre kirliliğini ve insanlar arasındaki ilişkileri yeniden canlandırmaya çalışır.

JAWAN'ın arkadaşları, insanların kendilerine zarar vermesinin önüne geçmeye çalışırken, ona birçok zorlukla karşı karşıya kalmalarına da izin verirler. JAWAN'ın arkadaşları, JAWAN'ın insanlar arasındaki kirli ilişkileri düzeltmeye yardımcı olabileceğine inanır.

JAWAN, günümüzde teknolojinin insanların arasındaki ilişkileri zayıflatmasını önlemek için, birçok tehlikeli durumla karşılaşır. Özellikle, insanların çevreyi kirletmesi ve küresel ısınma gibi çevresel sorunların önlenmesine yardımcı olur. Aynı zamanda, JAWAN, insanların birbirlerine olan saygı ve sevgiyi artırmaya yardımcı olmak için, robotik teknolojinin kötü kullanımına karşı mücadele eder.

JAWAN, robotların insanlar arasındaki ilişkileri nasıl değiştirebileceği ve insanların çevreyi korumaya nasıl yardımcı olabilecekleri konusunda bize çok şey öğretiyor. Bu film, insanların çevrelerini korumaya daha fazla özen göstermeleriyle ilgili önemli bir mesaj veriyor. Film, insanların teknolojinin kötü kullanımını önlemek ve insanların arasındaki ilişkileri iyileştirmek için bir araya gelmeleri gerektiğini vurgulamaktadır.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

betine

betine
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Jawan

  Yayın Tarihi:

  02 Haziran 2023

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?