Kanatlarını Aç 2019 Filmi Türkçe Dublaj HD 1080P izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.5 IMDB Puanı 1,098 Görüntülenme

Kanatlarını Aç 2019 Filmi Türkçe Dublaj HD 1080P izle

(2019)

Yönetmen:

{"nicolas-vanier2":{"tur":"2","isim":"Nicolas Vanier","resim":""}}

Oyuncular:

{"jean-paul-rouve1":{"tur":"1","isim":"Jean-Paul Rouve","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/jean-paul-rouve.jpg"},"melanie-doutey1":{"tur":"1","isim":"M\u00e9lanie Doutey","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/melanie-doutey.jpg"},"lilou-fogli1":{"tur":"1","isim":"Lilou Fogli","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/lilou-fogli.jpg"}}

Kanatlarını Aç Film Konusu


Film, yabani kuşlar konusunda uzman olan ve bütün ilgisini bu hayvanlara harcayan biri olan Chiristian’ın oğluyla beraber yaşadığı gerçek bir hikâyeye dayanıyor. Annesi ve babası boşanmış olan 14 yaşındaki Thomas, aslında annesinin yanında kalmaktadır. Ancak bir süreliğine annesinin çalışması sebebiyle babasıyla beraber kalması gerekir. Thomas’ın babası Chiristian ise oldukça ilkel şartlarda ve herhangi bir iletişim aracının olmadığı bir kasabada yaşamakta, yabani ve soyu tükenmekte olan bir kaz türüyle ilgilenmektedir.

Kasabaya babasının yanına gelen Thomas, ilk başlarda oldukça sıkılsa da zamanla kasabaya ve babasının yaşantısına alışır. Babasıyla birlikte kazlara da ilgi duyan Thomas yabani kazların yaşamıyla da ilgilenmeye başlar.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

betine

betine
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?