Kandahar
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
169 Görüntülenme

Kandahar

Kandahar izle Türkçe dublaj ve altyazılı 4k izle Real Film izle olarak Sinema filmini full hd kalitede 1080p izle tek parça 720p seyret imdb yüksek seyret

Kandahar, 2023 yılında çekilen bir filmdir. Film, İran-Afganistan sınırının karşısında yer alan ve afganların tarihsel olarak süre gelen sıkıntılarının farkındalığını artırmaya çalışan çarpıcı bir hikaye anlatıyor.

Film, konuşan bir isim olmaksızın devam eden, Afganistan'ın Kandahar kentinde geçiyor. Gündelik yaşamın kötü koşullarına ve İran-Afganistan sınırına olan yakınlığına dayanarak, film, Afgan halkının mevcut durumunu ve sürekli olarak değişen kaderlerini gözler önüne seriyor.

Filmin kahramanı, toplumsal baskılar altında çaresizce çalışmak zorunda olan ve olası bir hayatının kötü koşulları altında yaşamaya mahkum olan bir genç kadın olan Nafas'dır. Nafas, özgürlüğünü aramak için Kandahar'da çalışmaya zorlanmıştır. Özgürlük arayışının dışında, Nafas, ailesinin ve toplumunun beklentilerine karşı durmaya çalışmaktadır.

Film, Nafas'ın sürekli değişen koşullarının içinde çaresizce geçen bir hayatının mücadelelerini gösteriyor. Nafas, tarihsel olarak süregelen otorite ve çatışma ortamlarından kaçmak için çabalarken, onu her adımda sınırlayan baskılarla baş etmeye çalışıyor. Filmin sonunda, Nafas, hak ettiği özgürlüğü bulmaya çalışanlara öncü olmuştur.

Kandahar, insanların çaresizlik içinde yaşamak zorunda oldukları ortamların ne kadar zor olduğunu vurgulamak için güçlü bir hikaye anlatıyor. Film, insanların hayatlarının koşullarının değişmesine izin vermeyecek olan otorite ve çatışma ortamlarından kurtulmalarının ne kadar önemli olduğunu gözler önüne seriyor.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

betine

betine
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Kandahar

  Yayın Tarihi:

  26 Mayıs 2023

  Senaryo:

  Mitchell LaFortune

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?