Los Angeles Felaketi 2017 Filmi HD FULL 1080p İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3.5 IMDB Puanı 994 Görüntülenme

Los Angeles Felaketi 2017 Filmi HD FULL 1080p İzle

(2017)

Yönetmen:

{"tibor-takacs2":{"tur":"2","isim":"Tibor Tak\u00e1cs","resim":""}}

Oyuncular:

{"craig-sheffer1":{"tur":"1","isim":"Craig Sheffer","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/craig-sheffer.jpg"},"cynthia-watros1":{"tur":"1","isim":"Cynthia Watros","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/cynthia-watros.jpg"},"lil-romeo1":{"tur":"1","isim":"Lil\\' Romeo","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/lil-romeo.jpg"},"emmanuelle-vaugier1":{"tur":"1","isim":"Emmanuelle Vaugier","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/emmanuelle-vaugier.jpg"},"sachin-bhatt1":{"tur":"1","isim":"Sachin Bhatt","resim":""},"lila-dupree1":{"tur":"1","isim":"Lila Dupree","resim":""},"raymond-forchion1":{"tur":"1","isim":"Raymond Forchion","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/raymond-forchion.jpg"},"robert-giardina1":{"tur":"1","isim":"Robert Giardina","resim":""}}

Los Angeles Felaketi Film Konusu


Amerika’nın en ünlü ve en kalabalık şehirlerinden olan Los Angeles çok büyük bir doğal felaketle karşı karşıyadır. Aksiyon-Macera türündeki eser bu felaketten habersiz günlük yaşantılarına devam eden insanların felaket karşısındaki mücadelelerini konu alıyor. Bilim insanlarının tüm ikazları ve çabaları bu tehlikeyi önlemeye yetecek midir? Yoksa Los Angeles tamamen yok mu olacaktır?

Özellikle yanardağ filmlerini sevenler için güzel sahneler barındıran film insanın doğanın acımasızlığına karşı direncini konu alıyor. Filmin başrollerinde Craig Sheffer, Cynthia Watros, Emmanuelle Vaugier, Romeo Miller gibi oyuncular yer alıyor.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

betine

betine
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?