Luce 2019 Filmi Türkçe Dublaj 1080p HD FULL izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.0 IMDB Puanı 817 Görüntülenme

Luce 2019 Filmi Türkçe Dublaj 1080p HD FULL izle

(2019)

Yönetmen:

{"julius-onah2":{"tur":"2","isim":"Julius Onah","resim":""}}

Oyuncular:

{"naomi-watts1":{"tur":"1","isim":"Naomi Watts","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/naomi-watts.jpg"},"tim-roth1":{"tur":"1","isim":"Tim Roth","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/tim-roth.jpg"},"octavia-spencer1":{"tur":"1","isim":"Octavia Spencer","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/octavia-spencer.jpg"},"faith-logan1":{"tur":"1","isim":"Faith Logan","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/faith-logan.jpg"},"marsha-stephanie-blake1":{"tur":"1","isim":"Marsha Stephanie Blake","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/marsha-stephanie-blake.jpg"},"astro1":{"tur":"1","isim":"Astro","resim":""},"souleymane-sy-savane1":{"tur":"1","isim":"Souleymane Sy Savane","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/souleymane-sy-savane.jpg"},"kelvin-harrison-jr1":{"tur":"1","isim":"Kelvin Harrison Jr.","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/kelvin-harrison-jr.jpg"}}

Luce Film Konusu


Luce, Eritre’de Peter ve Amy tarafından evlat edinilmiştir. Luce’nin dünyası değişmiş ve ailenin de dünyasını değiştirmiştir. Evlat edinmesinden geçen on yılın üzerinden okul hayatında oldukça başarılı olan Luce, kasabada sevilen biri haline gelmiştir. Ayrıca sporda da oldukça başarılıdır. Öğretmen Harriot, Luce’nin iyi bir rol model olduğunu düşünmektedir.

Ancak Luce, siyasi şiddet kurbanıdır. İçinde sakladığı ve bastırmaya başladığı hisleri vardır. Harriot bir gün öğrencilerden siyaset ile ilgili makale yazmalarını ister. Luce ise içindekileri tamamıyla satıra döken bir makale yazar ve Harriot bundan büyük endişe duyar. Makalenin ardından öğrencisini daha yakın takibe alan Harriot, endişelerinde haklı çıkacaktır.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

betine

betine
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?