The Mustang 2019 Filmi HD 1080p Türkçe Dublaj İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı 7,374 Görüntülenme

The Mustang 2019 Filmi HD 1080p Türkçe Dublaj İzle

(2019)

Yönetmen:

{"laure-de-clermonttonnerre2":{"tur":"2","isim":"Laure De ClermontTonnerre","resim":""}}

Oyuncular:

{"connie-britton1":{"tur":"1","isim":"Connie Britton","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/connie-britton.jpg"},"josh-stewart1":{"tur":"1","isim":"Josh Stewart","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/josh-stewart.jpg"},"matthias-schoenaerts1":{"tur":"1","isim":"Matthias Schoenaerts","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/matthias-schoenaerts.jpg"},"bruce-dern1":{"tur":"1","isim":"Bruce Dern","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/bruce-dern.jpg"},"jason-mitchell1":{"tur":"1","isim":"Jason Mitchell","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/jason-mitchell.jpg"}}

The Mustang Film Konusu


The Mustang Geçmişi şiddetle dolu olan Roman Coleman oldukça genç birisidir. Çok sayıda suça karışan Roman Nevada kırsalında ki bir hapishanede mahkumdur. Dünya ile tüm bağlantısı koparmış olan bu adam kendini ziyarete gelen kızını bile kabul etmemektedir. Kendi dünyasında yaşamına devam etmenin yolunu bulmuştur. The Mustang filmi içerik bakımından da bir insanın ne denli gelişim gösterebileceğini yansıtmaktadır. Roman devlet tarafından düzenlenen rehabilitasyon eğitimine katılmak zorundadır. Burada Henry ve Myles ile beraber çalışmaktadır. Atlara bakan bu üçlü zamanlarının büyük bir kısmını burada geçirmektedir. Çelimsiz ve zayıf bir atla ilgilenmeye başlayan Roman kısa sürede atta kendi geçmişini bulacaktır. Kendini daha iyi hissettirebilecek enerjiyi yakalamış olması onu başarıya götürebilir.
2019 dramatik film temalı bir yapıt olarak izleyeceğiniz The Mustang izle filmi full hd online film izleme seçeneği ile sizlerle buluşturuyor. 2019 film serisine kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

betine

betine
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?