The Perfect Match 2016 Filmi Türkçe Dublaj 1080p İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.0 IMDB Puanı 1,020 Görüntülenme

The Perfect Match 2016 Filmi Türkçe Dublaj 1080p İzle

(2016)

Yönetmen:

{"bille-woodruff2":{"tur":"2","isim":"Bille Woodruff","resim":""}}

Oyuncular:

{"terrence-jenkins1":{"tur":"1","isim":"Terrence Jenkins","resim":""},"cassie-ventura1":{"tur":"1","isim":"Cassie Ventura","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/cassie-ventura.jpg"},"donald-faison1":{"tur":"1","isim":"Donald Faison","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/donald-faison.jpg"},"dascha-polanco1":{"tur":"1","isim":"Dascha Polanco","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/dascha-polanco.jpg"},"lauren-london1":{"tur":"1","isim":"Lauren London","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/lauren-london.jpg"},"paula-patton1":{"tur":"1","isim":"Paula Patton","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/paula-patton.jpg"}}

The Perfect Match Film Konusu


Charlie oldukça çapkın, kadınlarla sadece eğlenmeyi düşünen ve ciddi bir ilişkiye asla inanmayan biridir. En yakın arkadaşları Donald ve Robert ise Charlie’nin bir kadınla en az bir ay ilişki yaşadığı taktirde başka kadına ihtiyaç duymayacağı kanaatindedir. Charlie ise buna tamamen karşı çıkmaktadır. Bu arada Charlie’nin yolu genç ve güzel Eva’yla kesişir. Onu da herhangi bir kadın gibi gören Charlie zamanla Eva’ya daha fazla bağlandığını hissedecektir.

Eva’yla buluşmaya ve görüşmeye karar veren Charlie bu ilişkiden daha fazlasını isteyip istemediği konusunda kararsız kalıp kendisini sorgulamaya başlayacaktır.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

betine

betine
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?