Beyaz Kentin Sessizliği 2019 Filmi HD FULL İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.4 IMDB Puanı 3,909 Görüntülenme

Beyaz Kentin Sessizliği 2019 Filmi HD FULL İzle

(2019)

Yönetmen:

{"daniel-calparsoro2":{"tur":"2","isim":"Daniel Calparsoro","resim":""}}

Oyuncular:

{"belen-rueda1":{"tur":"1","isim":"Bel\u00e9n Rueda","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/belen-rueda.jpg"},"jordi-molla1":{"tur":"1","isim":"Jordi Moll\u00e0","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/jordi-molla.jpg"},"itziar-ituno1":{"tur":"1","isim":"Itziar Itu\u00f1o","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/itziar-ituno.jpg"},"aura-garrido1":{"tur":"1","isim":"Aura Garrido","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/aura-garrido.jpg"},"javier-rey1":{"tur":"1","isim":"Javier Rey","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/javier-rey.jpg"},"pedro-casablanc1":{"tur":"1","isim":"Pedro Casablanc","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/pedro-casablanc.jpg"},"alex-monner1":{"tur":"1","isim":"\u00c0lex Monner","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/alex-monner.jpg"},"ramon-barea1":{"tur":"1","isim":"Ram\u00f3n Barea","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/ramon-barea.jpg"},"manolo-solo1":{"tur":"1","isim":"Manolo Solo","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/manolo-solo.jpg"}}

Beyaz Kentin Sessizliği Film Konusu


Unai adındaki eski bir polis büyük bir trajedik olayla sarsılır. Çok kısa bir süre önce karısı ve karnındaki çocuğunu bir trafik kazasında kaybeder. Suç profil uzmanı olarak görev yapan Unai, akşam sporu yaparken, koştuğu alanda Estibaliz Ruiz de Gauna ile karşılaşır. Bu karşılaşma ile işine geri dönen Unai, aynı zamanda İspanya’da çok ünlü olan bir katilde cinayetlerine başlamıştır. 5 yaş aralığındaki eşleri öldürmeyi görev edinmiş bu katil yüzünden halk çok korkmaktadır. Ancak kimse onu yakalamayı başaramaz. Neredeyse 20 yıldız cinayet işlenmemiş ülkeye yeniden cinayetleri getirmiştir. Beyaz Kentin Sessliği filmi gizem, polisiye ve aksiyon dolu sahneleriyle IMDB’den 7,2 puan almıştır. Filmin yönetmenliğini Daniel Calparsoro yapıyor.

Detaylı Bilgi


2019 yılı film serisi ile kaldığımız yerden devam ediyoruz. Sıradaki vizyon filmimiz Beyaz Kentin Sessizliği izle filmi dram, gizem ve suç konuları işlenmiş olup filmin yönetmenliğini Daniel Calparsoro üstlenmiş ve ve film imdb den 5,4 puan almıştır.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

betine

betine
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?