Ben Kimim 2014 Filmi HD FULL 1080P izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.4 IMDB Puanı 2,486 Görüntülenme

Ben Kimim 2014 Filmi HD FULL 1080P izle

(2014)

Yönetmen:

{"baran-bo-odar2":{"tur":"2","isim":"Baran Bo Odar","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/baran-bo-odar.jpg"}}

Oyuncular:

{"tom-schilling1":{"tur":"1","isim":"Tom Schilling","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/tom-schilling.jpg"},"elyas-mbarek1":{"tur":"1","isim":"Elyas M\\'Barek","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/elyas-mbarek.jpg"},"wotan-wilke-mohring1":{"tur":"1","isim":"Wotan Wilke M\u00f6hring","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/wotan-wilke-mohring.jpg"},"antoine-monot-jr1":{"tur":"1","isim":"Antoine Monot Jr.","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/antoine-monot-jr.jpg"},"trine-dyrholm1":{"tur":"1","isim":"Trine Dyrholm","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/trine-dyrholm.jpg"},"stephan-kampwirth1":{"tur":"1","isim":"Stephan Kampwirth","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/stephan-kampwirth.jpg"},"hannah-herzsprung1":{"tur":"1","isim":"Hannah Herzsprung","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/hannah-herzsprung.jpg"},"david-masterson1":{"tur":"1","isim":"David Masterson","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/david-masterson.jpg"},"lena-dorrie1":{"tur":"1","isim":"Lena D\u00f6rrie","resim":""},"robert-eliot1":{"tur":"1","isim":"Robert Eliot","resim":""},"alica-hubiak1":{"tur":"1","isim":"Alica Hubiak","resim":""},"antonia-putiloff1":{"tur":"1","isim":"Antonia Putiloff","resim":""}}

Ben Kimim Film Konusu


Genç yaşlardan itibaren bilgisayar konusunda adeta bir deha haline gelen Benjamin, bu yüzden toplumla çok yakın bir ilişki içinde değildir. Yaşadığı yer olan Almanya’da ve dünya çapında tanına bir olmak ister.

Hacker olma yeteneklerini daha da geliştirmek için Max adından başka bir hacker ile tanışır. Stephan ve Paul adında uzmanların bulunduğu bir yer altı grubuna dahil olur. Bu grup çok tehlikeli ve yasa dışı işlere imza atarlar. Hiç böyle bir ortam hayal etmeyen Benjamin ise çaresiz bir şekilde onlara ayak uydurmaya çalışır. Adını çok kısa sürede duyuran bu grup peşine, Europol ve tüm istihbarat teşkilatını takmıştır. Tam da bu sırada bir başka karanlık hacker grup onları takip eder ve amansız ir mücadele başlar.

Detaylı Bilgi


Gerilim temalı olarak seçtiğimiz 2014 yılı filmleri arasında yer alan Ben kimim izle filmi 8,4 gibi yüksek imdb puanı almayı başaran film unutulmaz sinema filmleri içinde yer almıştır.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?