Piranalar 2019 Filmi HD FULL 1080p İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1.1 IMDB Puanı 1 Yorum 3,988 Görüntülenme

Piranalar 2019 Filmi HD FULL 1080p İzle

(2019)

Yönetmen:

{"claudio-giovannesi2":{"tur":"2","isim":"Claudio Giovannesi","resim":""}}

Oyuncular:

{"viviana-aprea1":{"tur":"1","isim":"Viviana Aprea","resim":""},"pasquale-marotta1":{"tur":"1","isim":"Pasquale Marotta","resim":""}}

Piranalar Film Konusu


Para kazanarak yeni kıyafetler almak isteyen Tyson, Nicola, Briato, O’Russ, Biscottino ve Lollipop grubunun asıl hedefi ise scooter almaktır. Silahlarla yaşamış oldukları bölgede farklı işlere atılan gençlerin yaptıkları işlerin doğru olduğunu düşünmektedirler. İyilik yapacaklarını düşünerek her türlü faaliyete katılan gençler arasında ki bağlarda son derece sıkı hale gelmiştir. Ölümden ya da hapisten korkmayan gençler adete kardeş gibi olmuşlardır. Piranhas filmi gençlerin suç dünyasına girişlerini ve bu dünya da nelerle mücadele ettikleri anlatmaktadır. Grubun başına gelen olay sonucunda çok zor bir seçim yapmak zorunda kalırlar. Bu karar onların aralarında ki bağları sorgulatacak düzeyde olacaktır. Fedakarlık yapmaları gereken bu durumda verecekleri karar her şeyi değiştirebilir.

Detaylı Bilgi


Piranas orjinal ismi ile 2019 yılı dram temalı bir film olan piranalar filmi sanıldığı gibi korku ve yada balık piranalar filmi değil aksine dram filmi olarak vizyona giren bir yapıt olarak karşımıza çıkmaktadır.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)