Sully 2016 Filmi Türkçe Dublaj Full 1080P İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.9 IMDB Puanı 3,218 Görüntülenme

Sully 2016 Filmi Türkçe Dublaj Full 1080P İzle

(2016)

Yönetmen:

{"clint-eastwood2":{"tur":"2","isim":"Clint Eastwood","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/clint-eastwood.jpg"}}

Oyuncular:

{"tom-hanks1":{"tur":"1","isim":"Tom Hanks","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/tom-hanks.jpg"},"laura-linney1":{"tur":"1","isim":"Laura Linney","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/laura-linney.jpg"},"aaron-eckhart1":{"tur":"1","isim":"Aaron Eckhart","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/aaron-eckhart.jpg"},"autumn-reeser1":{"tur":"1","isim":"Autumn Reeser","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/autumn-reeser.jpg"},"jerry-ferrara1":{"tur":"1","isim":"Jerry Ferrara","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/jerry-ferrara.jpg"},"sam-huntington1":{"tur":"1","isim":"Sam Huntington","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/sam-huntington.jpg"},"chris-bauer1":{"tur":"1","isim":"Chris Bauer","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/chris-bauer.jpg"},"holt-mccallany1":{"tur":"1","isim":"Holt McCallany","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/holt-mccallany.jpg"},"max-adler1":{"tur":"1","isim":"Max Adler","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/max-adler.jpg"},"tracee-chimo1":{"tur":"1","isim":"Tracee Chimo","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/tracee-chimo.jpg"},"robert-pralgo1":{"tur":"1","isim":"Robert Pralgo","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/robert-pralgo.jpg"},"brandon-van-vliet1":{"tur":"1","isim":"Brandon Van Vliet","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/brandon-van-vliet.jpg"}}

Sully Film Konusu


Sully, Amerika hava yollarında çalışan tecrübeli bir pilottur. Kullandığı yolcu uçağına kalkıştan kısa bir süre sonra kaz sürüsü çarpar ve iki motorunu da kaybeder. Çok acil bir şekilde inmesi gereken Sully, zor bir karar vermek zorunda kalır. En güvenli yer olarak belirlediği Hudson nehrine uçağı indirmeye karar verir. Bu zorlu karar ile 155 yolculu uçağı başarılı bir şekilde indiren Sully, ülkede kahraman olarak ilan edilir.
Ancak olaylardan bundan sonra başlar. Medya ve halk tarafından usta pilotluğu ve cesareti ile gündeme gelse de bazı kesimler tarafından yaptığının çok yanlış olduğu gerekçesiyle soruşturma açılır. Bu soruşturma ile uzunca bir süre işinden uzaklaştırılır. Simülasyonlarla tekrar tekrar o anı yaşayarak ne yaptığını neden yaptığını anlama çalışırlar. Sonunda Sully kendini temize çıkarmayı başarır.

Detaylı Bilgi


2016 yılının en iyi biyografi film türü olarak gösterilen bir sinema eseri Sully izle filmi hd ve kaliteli görüntüsü ile evlerinize getiriyoruz.

 

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?