Tetris
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
32 Görüntülenme

Tetris

Tetris izle Türkçe dublaj ve altyazılı 4k izle Real Film izle olarak Sinema filmini full hd kalitede 1080p izle tek parça 720p seyret imdb yüksek seyret

Tetris, 2023 yılında vizyona girecek bir bilim kurgu filmidir. Film, insanların kültürünün, iletişiminin ve hayatlarının teknolojinin gücüne karşı küçük bir kadının mücadele ettiği karanlık bir dünya temalıdır.

Filmin kahramanları arasında, iletişim, kültür ve teknoloji arasındaki sınırları aşmak için uğraşan bir kadın olan Kira vardır. Kira, dünyanın teknolojik gelişiminin artışının insanların hayatlarını olumsuz yönde etkilemeye başladığını fark etmiştir. Kira, evrendeki tüm teknolojik gücün kontrolünü ele geçirmek isteyen bir gizemli kuruluşun çalışmalarını durdurmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkar.

Kira, yolculuğu boyunca karşılaşacağı tehditleri yenmek için tetrislerden oluşan bir dünyaya, bir “tetris evreni”ne, yolculuğa çıkar. Burada Kira, kuruluşun insanoğlunun kontrolünü ele geçirmek için teknolojinin gücüne karşı mücadele eder. Kira, bu tehlikeli görevini tamamlayıp kuruluşun tehlikeli planlarını durdurabilmek için, içinde bulunduğu tetris evrenini anlamaya ve bu evrenin sırlarını çözebilmeyi başarır.

Tetris, insanların kültürünü, iletişimini ve hayatlarını teknolojinin gücüne karşı savunmak için mücadele eden küçük bir kadının öyküsünü ekrana taşıyacak bir bilim kurgu filmidir.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?